Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli

Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit dalších 7 obrázků
Tom Hiddleston bude mít k ruce samé talentované herecké kolegy.

Produkce marvelácké minisérie Loki je v plném proudu a herecký ansámbl se nadále rozrůstá. V minulých dnech se spekulovalo o tom, že by se v chystaném dobrodružství boha přetvářky a klamu mohla objevit Jaimie Alexander coby Lady Sif, ale oficiálně zatím nic potvrzeno nebylo. Naopak účast talentované herečky, tanečnice a obstojné hráčky na saxofon Gugu Mbatha-Raw by měla být jistá. Rodačka z britského Oxfordu na sebe upozornila v historické romanci Belle či kupříkladu sportovním dramatu Diagnóza: Šampión. Se studiem Disney již v minulosti spolupracovala, neboť jste ji mohli zahlédnout ve filmech Kráska a zvíře a V pasti času. V Lokim by si měla střihnout zatím nespecifikovanou roli, avšak údajně by mělo jít o důležitou postavu (female lead).

Tom Hiddleston se tak může těšit na další hereckou posilu, přičemž již dříve bylo oznámeno, že se v očekávané minisérii představí i Owen Wilson a Sophia Di Martino. Momentálně se natáčí v Atlantě dle scénáře Michaela Waldrona a pod režijním dohledem Kate Herron. Premiéra by měla proběhnout na jaře 2021.

Minisérii režíruje Kate Herron, showrunnerem je Michael Waldron. Natáčení má začít na začátku roku 2020, aby se stihla premiéra na jaře 2021. Dosud jsme o minisérii věděli to, že pojednává o verzi Lokiho, která v Avengers: Endgame unikla s Kosmickou kostkou. Série by měla pojednávat o Lokiho úprku napříč časem a prostorem, kdy nenápadně ovlivňuje chod lidských dějin a přitom se sám začíná měnit.

Zdroj: Deadline

Galerie: 8

Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli | Fandíme filmu Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli | Fandíme filmu Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli | Fandíme filmu Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli | Fandíme filmu Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli | Fandíme filmu Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli | Fandíme filmu Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli | Fandíme filmu Loki: Minisérie o Thorovu bratrovi obsadila další důležitou roli | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest