Loki: Na Thorova bratra zřejmě čeká časoprostorová policie

Loki: Na Thorova bratra zřejmě čeká časoprostorová policie | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 4 obrázky
Hrátky s časem nejsou ve světě Marvelu bez následků.

V noci na dnešek Marvel zveřejnil první ochutnávku pro první tři minisérie, které uvede na službě Disney+. V těch budou vystupovat filmoví hrdinové a naváže se na filmové příběhy. Jako prvního si pojďme rozebrat Lokiho. Ten se točí zatím nejkratší dobu, a tak nepřekvapí, že měl v ukázce nejkratší prostor. Přesto se z toho mála dá vyčíst zajímavá věc o tom, co nás v seriálu čeká.

Loki (Tom Hiddleston) sedí v upoutávce v místnosti, která vypadá cela a na sobě má něco, co připomíná vězeňský mundúr. Říká, že místo „spálí na popel“. Zdaleka nejzajímavější je na celém výjevu nápis na Lokiho košili. „TVA“. Ten podle komiksových znalců odkazuje k organizaci Time Variance Authority, která je zodpovědná za ochranu linie času v univerzu. Když se někdo pokouší změnit minulost nebo si naklonit budoucnost na svoji stranu, nejspíš se s TVA brzy setká. O minisérii jsme dosud slyšeli, že bychom v ní měli sledovat Lokiho, jak cestuje napříč lidskými dějinami a všemožně jimi manipuluje. A to rozhodně zní jako něco, na co by se úřad typu TVA mohl zblízka zaměřit.

Otázkou zůstává, proč TVA zasáhne do situace zrovna teď. Proč nešla po krku už Avengerům, když sami brouzdali napříč časem. Možná proto, že se nepokoušeli nic změnit? Že napravovali to, jak se do řádu věcí navrtal Thanos? Nebo snad právě divoká aktivita Avengerů TVA probudila a přitáhla její pozornost právě k Lokimu, který byl s událostmi Avengers: Endgame úzce spojený?

Na tyhle otázky zatím odpovědi nemáme, ale kdo ví, třeba právě Loki bude ta minisérie, která blíže odhalí, že cesty Avengers napříč časoprostorem probudili nějakou další sérii událostí, se kterými se budou muset hrdinové do budoucna popasovat. Dá se z ukázky vyčíst cokoliv dalšího? Na první pohled Lokiho vlasy působí dojmem, že jsou kratší, než byly během událostí Avengers: Endgame, ale to může být také úhlem pohledu. Pokud by skutečně kratší byly, znamenalo by to, že sledujeme scénu, která se odehrává s dostatečným časovým odstupem od Endgame na to, aby měl Thorův bratr klid na návštěvu kadeřníka ;-).

V komentářích dejte vědět, pokud jste si v Lokiho ukázce povšimli čehokoliv dalšího. V galerii na vás čekají všechny screenshoty z ukázky.

Minisérii režíruje Kate Herron, showrunnerem je Michael Waldron. Natáčení má začít na začátku roku 2020, aby se stihla premiéra na jaře 2021. Dosud jsme o minisérii věděli to, že pojednává o verzi Lokiho, která v Avengers: Endgame unikla s Kosmickou kostkou. Série by měla pojednávat o Lokiho úprku napříč časem a prostorem, kdy nenápadně ovlivňuje chod lidských dějin a přitom se sám začíná měnit.

Galerie: 5

Loki: Na Thorova bratra zřejmě čeká časoprostorová policie | Fandíme filmu Loki: Na Thorova bratra zřejmě čeká časoprostorová policie | Fandíme filmu Loki: Na Thorova bratra zřejmě čeká časoprostorová policie | Fandíme filmu Loki: Na Thorova bratra zřejmě čeká časoprostorová policie | Fandíme filmu Loki: Na Thorova bratra zřejmě čeká časoprostorová policie | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest