The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení

The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu
James Gunn/Warner Bros.
Zobrazit dalších 8 obrázků
Ulici Panama City zaplavil konvoj vojenských aut. James Gunn nešetří na Johna Cenu chválou.

Do kin dorazily Birds of Prey, kde se bláznivá Harley Quinn trhla od Sebevražedného oddílu. Ale je to jenom dočasně, neboť ji uvidíme příští rok v The Suicide Squad. Tam se nám představí několik nových postav, které budou hrát John Cena nebo Idris Elba. Oba pánové byli zachyceni při nočním natáčení v Panama City, jak můžete vidět na přiložených videích. Elba kráčí po ulici a má na sobě černý plášť, který má možná skrýt hercův kostým. Stále nebylo oznámeno, koho si ve filmu zahraje. Posledně se uvádělo, že by mohlo jít o Adriana Chase alias Vigilanta, jenž se jako bývalý právník po smrti rodiny rozhodl vydat na cestu maskovaného superhrdiny.

Celá ulice je plná vojenských aut a všimnout si můžeme i Ceny, který hraje Christophera Smithe alias Peacemakera. Ten je v komiksech přehnaný pacifista, jenž se pro mír nezdráhá vzít lidský život. Cenu oblečeného v bílém triku a modrých šortkách vyvádí v poutech asi z nějakého klubu ozbrojená eskorta a tlačí jej do jednoho z aut. Na adresu Ceny se krátce vyjádřil James Gunn, jenž si spolupráci s ním nemůže vynachválit. Podle něj je Cena schopen dramatických hloubek, což ještě žádná jeho předchozí role neukázala. Navíc je to prý nejlepší herec v improvizování, s jakým kdy pracoval.

Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) je utajená jednotka určená pro černé operace, ke kterým se americké úřady veřejně nechtějí nebo nemohou hlásit. Do jednotky jsou vybíraní nejrůznější superzločinci, aby si jednotka poradila s nadlidskými hrozbami. V hlavních rolích vystupují Jai Courtney, Joel Kinnaman, Viola Davis, Margot Robbie, Idris Elba, Storm Reid, John Cena, David Dastmalchian, Steve Agee, Daniela Melchior, Sean Gunn, Joaquin Cosio, Nathan Fillion, Mayling Ng, Flula Borg, Juan Diego Botto, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Tinashe Kajese, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland a Michael Rooker. The Suicide Squad režíruje a scénář napsal James Gunn, datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 5. 8. 2021.

Zdroj: Movie Web

Galerie: 9

The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu The Suicide Squad: Idris Elba a John Cena na prvních záběrech z natáčení | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest