The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno

The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 8 obrázků
A možná se dozvídáme něco víc o tom, o čem bude snímek pojednávat.

The Eternals, druhá letošní filmová marvelovka, mají dotočeno. Nejprve jsme se dozvěděli, že má hotovo Kumail Nanjiani, následně konec oznámil Richard Madden. O víkendu také proběhla rozlučková party štábu. A všechny indicie vyvrcholily včerejším příspěvkem režisérky Gemmy Chan, která na Twitteru potvrdila, že hlavní část natáčení je hotová. Všechny marvelovky dopředu počítají s pevně danými dotáčkami, ale hlavní část je zpracovaná. Předpokládáme, že prvního traileru bychom se mohli dočkat spolu s premiérou Black Widow na konci dubna.

A pozor, Marvel znovu dotiskl komiksový příběh z roku 2008 od Neila Gaimana a Johna Romity Jr. Ten už jsme jednou zmiňovali jako možnou inspiraci pro film a aktuální dotisk by taktéž mohl napovídat, že jí skutečně je. Příběh se z velké části odehrává v současnosti, ve které Eternalové žijí na Zemi mezi smrtelníky a svůj nadlidský původ si nepamatují. Události se dají do pohybu, když je probuzený jeden z Celestiálů, mocných božských stvoření, která zplodila Eternaly a Devianty (pokřivené bratříčky Eternalů, kteří chtějí vše kolem sebe násilím ovládnout). Celestiál představuje pro Zemi vážnou hrozbu. Pokud se však podaří v Eternalech vzbudit jejich vzpomínky, mohli by nebezpečí zažehnat… Ztráta paměti by zároveň mohla být smysluplným vysvětlením toho, proč Eternalové Zemi nepomohli, když ji ohrožoval Thanos.

V komiksech jsou The Eternals dalším výtvorem Jacka Kirbyho, který je poprvé představil v roce 1976. Jedná se o uměle vytvořený národ, u jehož zrodu stáli tzv. Celestiálové, božské bytosti světa Marvelu. Eternaly Celestiálové stvořili na Zemi, z předvěké podoby člověka. Eternalové jsou dlouhověcí, téměř nezničitelní, mají nadlidské síly, silou vůle ovládají každou buňku svého těla a dovedou manipulovat kosmickou energií. Málo se ale rozmnožují a je jich konstantně poměrně nízký počet. Eternalové přísahali, že budou chránit smrtelníky před Devianty, což je další výtvor genetických hrátek Celestiálů. Devianti se od pradávna pokoušeli lidi zotročit a svou menší moc si vždy pokoušeli nahradit s pomocí technologických výdobytků.

Režisérkou filmu je Chloe Zhao, scénář napsali Matthew a Ryan Firpovi. V hlavních rolích hrají Richard Madden, Kit Harington, Gemma Chan, Salma Hayek, Angelina Jolie, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Lia McHugh, Barry Keoghan a Don Lee. Datum premiéry je stanovené na 6. 11. 2020.

Zdroje: Newsrama,

Galerie: 9

The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu The Eternals: Nejnovější filmová marvelovka má dotočeno | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest