Mimoni: Padouch přichází - Vůbec první ukázka z filmu je online

Mimoni: Padouch přichází - Vůbec první ukázka z filmu je online | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit další 4 obrázky
Žlutí otrapové se vracejí s dalším celovečerním filmem a vypadá to, že je vše při starém.

Mimoni se divákům představili poprvé ve snímku Já, padouch. Jsou to klasické vedlejší postavy, které fungují v malých dávkách, ale čím víc jich přidáte, tím jsou otravnější. Vedle tří hostování v Padouchovi se už dočkali celé řady krátkých grotesek a také celovečerního filmu, kde už byli prakticky k nepřežití. Ale znáte to – Na pořádný animák abyste lidem pomalu platili vstupné za ně, jinak prostě nepřijdou. Stačí ale nasadit nějakou infantilní blbinu a najednou rodinky nemají dost. První Mimoni tak utržili přes miliardu a pokračování logicky bylo nevyhnutelné.

Jmenuje se Mimoni: Padouch přichází a pojednává o tom, co se dělo, když žluťáskové konečně potkali svého vytouženého šéfa – Grua. Ten je zatím jen klučina, ale to neznamená, že by se spolu se svými pohůnky nepouštěl do řádných lotrovin. Super Bowl z filmu nabídl vůbec první ochutnávku, kterou si můžete přehrát níže. Ve středu pak dorazí plnohodnotný trailer.

Grua opět namluvil Steve Carell (v češtině tedy nejspíš Jiří Lábus) a film natočili Kyle Balda a Brad Ableson. Ableson dlouho pracoval jako animátor, Balda už má za sebou režii prvních Mimoňů, Já, padoucha 3 a několika dalších filmů. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 2. 7. 2020.

Dole v galerii na vás čeká plakát a první obrázky.

Galerie: 5

Mimoni: Padouch přichází - Vůbec první ukázka z filmu je online | Fandíme filmu Mimoni: Padouch přichází - Vůbec první ukázka z filmu je online | Fandíme filmu Mimoni: Padouch přichází - Vůbec první ukázka z filmu je online | Fandíme filmu Mimoni: Padouch přichází - Vůbec první ukázka z filmu je online | Fandíme filmu Mimoni: Padouch přichází - Vůbec první ukázka z filmu je online | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest