A Perfect Host: Dávejte pozor, které Airbnb bookujete, z majitele se může vyklubat zatracený úchyl

A Perfect Host: Dávejte pozor, které Airbnb bookujete, z majitele se může vyklubat zatracený úchyl | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Využíváte při cestování Airbnb? Námět nového hororu vás úplně neuklidní.

Nový menší hororový snímek A Perfect Host od režiséra Chada Wernera diváky zavede mezi dvojici přátel, která si skrze populární službu Airbnb na víkend pronajme izolovaný dům u jezera. Ten patří Tadovi, muži, který je zdravím posedlý kulturista. Pár při jejich víkendovém výletu vyruší a postupně ho promění v noční můru. Autorem scénáře je režisér Werner.

Ve filmu hrají Kasey Givens a Emily Hiott coby pár přátel pronajímající si dům skrze Airbnb a Brady Burleson Johnson coby jeho podivný vlastník. Z níže přiloženého traileru je patrné, že se jedná o nezávislý snímek, v místech občas působí až trochu amatérsky. Možná ale půjde o autorský záměr a občasná až bizarnost byla tvůrčím cílem.

A Perfect Host vyjde rovnou na DVD a v digitální distribuci. Datum vydání je stanovené na 4. 2. Kromě zmiňované upoutávky si můžete v galerii ještě prohlédnout fotky z filmu.

Foto: Three Hair Productions

Galerie: 6

A Perfect Host: Dávejte pozor, které Airbnb bookujete, z majitele se může vyklubat zatracený úchyl | Fandíme filmu A Perfect Host: Dávejte pozor, které Airbnb bookujete, z majitele se může vyklubat zatracený úchyl | Fandíme filmu A Perfect Host: Dávejte pozor, které Airbnb bookujete, z majitele se může vyklubat zatracený úchyl | Fandíme filmu A Perfect Host: Dávejte pozor, které Airbnb bookujete, z majitele se může vyklubat zatracený úchyl | Fandíme filmu A Perfect Host: Dávejte pozor, které Airbnb bookujete, z majitele se může vyklubat zatracený úchyl | Fandíme filmu A Perfect Host: Dávejte pozor, které Airbnb bookujete, z majitele se může vyklubat zatracený úchyl | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest