Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin

Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu
Saban Films
Zobrazit dalších 8 obrázků
Možná to bude šílenost, ale velmi pravděpodobně i dobrá zábava.

Britský herec Daniel Radcliffe si po ukončení veleúspěšné kouzelnické série o Harrym Potterovi vybírá projekty prostě podle toho, zda se mu námět líbí či nikoliv a aspoň zvenčí to působí tak, že na nějaké vyšší filmové ambice kašle. Sympatický přístup, akorát škoda, že těch opravdu zajímavých výsledků není mnoho. Nicméně akční komedie Guns Akimbo scenáristy a režiséra Jasona Lei Howdena (Smrtgasmus) dle mého soudu patří na seznam filmů, které chcete vidět.

Tuhle šílenost jsme vám již představili v minulosti, takže jen ve zkratce připomenu, že hlavním hrdinou je vývojář videoher, jenž se vlivem okolností a v důsledku blbých keců ocitne uprostřed nelegálního a online vysílaného zápasu na život a na smrt. Nedobrovolný účastník téhle dozajista veselé taškařice má k oběma rukám neodnímatelně přidělány dvě zbraně a nezbývá mu nic jiného než začít bojovat o holý život, neboť si na něj brousí zuby kupříkladu Samara Weaving (The Babysitter, Krvavá nevěsta).

Popis zní absolutně šíleně a současně hodně atraktivně. Snímek měl premiéru loni na festivalu v Torontu, přičemž ohlasy vůbec nebyly špatné. Má jít o zábavnou a energickou akční jízdu s charismatickou Weaving, která sice občas působí trošku chaoticky, leč údajně solidně pobaví a až do konce nesundává nohu z plynu. Nyní se distribuční společnost Saban Films rozhodla vypustit snímek alespoň do limitovaného počtu amerických kin, přičemž se tak stane 28. února 2020. Nelze očekávat, že Guns Akimbo dorazí i do českých kinosálů, ale umístění na nějakou streamovací službu by se spolu s americkou premiérou mohlo výrazně přiblížit.

Dole v galerii najdete zatím dostupné fotky.

Zdroj: Collider

Galerie: 9

Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu Guns Akimbo: Vyšinutá akce s Danielem Radcliffem konečně míří do kin | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest