The Assistant: Filmový thriller zpracoval skutečné hrůzy, jaké řada z vás zná z kanceláří

The Assistant: Filmový thriller zpracoval skutečné hrůzy, jaké řada z vás zná z kanceláří | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Jediný den v kanceláři je vše, co potřebuje zápletka nového nezávislého snímku.

V novém indie thrilleru The Assistant budeme sledovat průběh jednoho pracovního dne mladé Jane. Ta zastává pozici v kanceláři, coby nedávno vystudovaná je v práci nejkratší dobu. A podle uveřejněného traileru to vypadá, že jde o psychicky dost náročnou práci. Ať už kvůli mužským kolegům, kteří k ní nejsou vůbec přívětiví, či kvůli šéfovi, který zadává podivné a nejasné úkoly.

Film zrežírovala a napsala Kitty Green (dokumenty Ukrajina není bordel, Casting JonBenet). Hlavní postavu Jane ztvárnila Julia Garner (seriál Ozark). Podle níže přiložené upoutávky by mohlo jít o dost hutný a zajímavý thriller s originálním zasazením a zpracováním. V Americe jde snímek do kin 31. 1., u nás se ho spíš dočkáme asi až prostřednictvím některé ze streamovacích služeb. Pod videem najdete galerii s plakátem a fotkami z filmu.

Foto: Bleecker Street, IMDB

Galerie: 4

The Assistant: Filmový thriller zpracoval skutečné hrůzy, jaké řada z vás zná z kanceláří | Fandíme filmu The Assistant: Filmový thriller zpracoval skutečné hrůzy, jaké řada z vás zná z kanceláří | Fandíme filmu The Assistant: Filmový thriller zpracoval skutečné hrůzy, jaké řada z vás zná z kanceláří | Fandíme filmu The Assistant: Filmový thriller zpracoval skutečné hrůzy, jaké řada z vás zná z kanceláří | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest