Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse

Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Také se podívejte na nejnovější spot, který hovoří o tom, že všichni dobří lidé v předaleké Galaxii jsou připraveni bojovat.

Disney usiluje se svými filmy o Oscary. Aby zvýšil svoje šance, snaží se hodnotitelům nejrůznějších cen vyjít vstříc. Například tak zřídil stránku, kde si můžete poslechnout hudební doprovod (nebo alespoň jeho podstatnou část) pro Star Wars: Vzestup Skywalkera. Nelze vyloučit, že si Disney všimne zájmu veřejnosti a stránku zahesluje nebo zruší, tak jestli máte zájem soundtrack slyšet, neváhejte. Jednotlivé skladby nejsou pojmenované, takže se nemusíte bát, že byste se touhle cestou dostali ke spoilerům, nicméně i tak samozřejmě zvažte, zda hudbu chcete slyšet ještě před premiérou. Za sebe můžu říct, že John Williams opět odvedl poctivou práci a hraje si příjemně se staršími motivy. Jen mne na žádném místě doprovod nijak nepřekvapil, hraje se na jistotu a nostalgii. Ale k závěru ságy to asi sedí.

Níže si můžete přehrát jeden z nejnovějších spotů a v galerii na vás čeká detailní pohled na podobu tzv. Sith Trooperů – specializovaných Storm Trooperů v rudých zbrojích.

Star Wars: Epizoda IX je závěrečným dílem populární filmové série. Režíruje J.J. Abrams, scénář napsal společně s Chrisem Terriem. Produkuje Kathleen Kennedy. V hereckých rolích se vracejí Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Mark Hamill, Anthony Daniels, Billy Dee Williams a Carrie Fisher. Nově obsazení doplňují Naomi Ackie, Richard E. Grant a Keri Russell. Datum premiéry je stanovené na 20. 12. 2019.

Galerie: 8

Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera vám dává k ochutnání celý soundtrack Johna Williamse | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest