Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru

Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Dwayne Johnson a spol. hrají v novém Jumanji nové postavy a v novém traileru to vypadá jako zlatý důl.

Jumanji: Další level navazuje na dva roky staré Jumanji: Vítejte v džungli a v novém traileru působí jako velice příjemné rozvíjení původního konceptu. Předchozí snímek si pohrával s videoherními klišé a nechal čtyři ústřední herce (Dwayne Johnson, Kevin Hart, Karen Gillan, Jack Black), aby ztvárnili puberťáky, kteří se převtělili do dospělých hrdinů s diametrálně odlišnou podstatou. The Rock s duší vystrašeného třasořitky nebo Jack Black jako natvrdlá Barbína, to všechno fungovalo skvěle.

Pokračování viditelně využívá variability celého konceptu a do známých těl se převtělily nové osobnosti. Můžeme tak vidět Johnsona, jak se snaží napodobit Dannyho DeVita, Hart tentokrát zosobňuje Dannyho Glovera a Black namistrovaného sportovce v podání Ser'Dariuse Blaina. A alespoň na ploše traileru to vypadá, že si s novou výzvou opět poradili velice zábavným způsobem. Jediná Martha (Morgan Turner) se převtělila do stejného těla (Karen Gillan), a tak se ze zakřiknuté dívenky stává defacto leader celé skupiny, která se vydává opět do hlubin Jumanji, aby zachránila Spencera (Alex Wolff), který se ztratil. A nepřijdeme ani o Bethany (Madison Iseman), která se tentokrát převtělila v koně! Ukázka navíc ukazuje, že tím výměny těl nekončí, takže po komediální stránce mají herci rozhodně kde brát.

A to přitom není všechno. Vedle zábavného body-swappingu Jumanji 2 (nebo Jumanji 3...záleží, jak to berete) slibuje ještě spoustu dobrodružného napětí, za které by se nemusel stydět ani smrtelně vážný film, který by jinak nic dalšího nenabízel. Po džungli z minula se dostáváme na několik nových lokací, které správně evokují atmosféru klasických dobrodružných příběhů. Poušť, zasněžené velehory, rozeklaná skaliska, visuté mosty...to všechno k filmům kráčejícím ve šlépějích Indiany Jonese neodmyslitelně patří.

Premiéra dorazí už za pár týdnů, tak nezbývá než doufat, že z toho vzejde stejně příjemná zábava, jako posledně. V galerii najdete nejnovější obrázky, pod trailerem je ještě video, ve kterém si Kevin Hart dělá legraci z legendárního Rockova úboru s ledvinkou.

Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.  Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah. V hlavních rolích Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan, Ser’Darius Blain, Madison Iseman, Morgan Turner, Alex Wolff, Danny Glover, Danny DeVito a Awkwafina. Režíruje Jake Kasdan. Datum české premiéry je 5.12., datum slovenské 12.12. 2019.

Galerie: 9

Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu Jumanji: Další level: The Rock a Kevin Hart jako důchodci v novém dobrodružném traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest