Jumanji: The Next Level: Trailer odhaluje, kdo je tentokrát uvězněný v tělech The Rocka a spol.

Jumanji: The Next Level: Trailer odhaluje, kdo je tentokrát uvězněný v tělech The Rocka a spol. | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Dwayne Johnson jako starý mrzout a další tělesné záměny, které odhaluje první trailer k očekávanému pokračování velkého herního dobrodružství.

Letos před Vánocemi uvidíme pokračování dobrodružného snímku Jumanji: Vítejte v džungli. Dnes byl oficiálně odhalený titul filmu, první podrobnosti a trailer. Snímek se jmenuje Jumanji: The Next Level, což jasně odkazuje ke skutečnosti, že se i pokračování inspiruje videohrami a do světa Jumanji skupinku nešťastníků vtáhne stará konzole. O co tentokrát půjde? Spencer (Alex Wolff) se po předchozích událostech nesblížil s Marthou (Morgan Turner) tak blízce, jak by si asi přál. Nenapadne ho proto nic lepšího, než opravit rozšlápnutou videohru. Ta jej opět okamžitě vcucne a jeho přátelé se vydávají v jeho stopách.

Už dříve tvůrci naznačovali, že si nějakým způsobem pohrají s tím, jak si jednotliví „hráči“ rozdělí herní avatary. A musí se nechat, že nezůstal kámen na kameni. Jako jediná stejného avatara dostala Martha, ze které je opět Ruby Roundhouse (Karen Gillan). Spolu s ní se vrací také Fridge (Ser'Darius Blain), který se však tentokrát neproměnil v Mouse, ale v profesora Shellyho Oberona (Jack Black). V postavu doktora Bravestonea (Dwayne Johnson) se tentokrát proměnil Spencerův dědeček Eddie Gilpin, kterého v civilním světě hraje Danny DeVito. A do postavy Mouse (Kevin Hart) se převtělil Eddieho kamarád Milo, jehož v civilu ztvárňuje Danny Glover.

Komediální potenciál tělesných záměn tak bude tentokrát dlít především v tom, že Hart a Johnson hrají dva staré mrzouty a ještě se budou pokoušet napodobit styl Glovera a DeVita. Jack Black pro změnu dostal příležitost ztvárnit mladého černocha. A postava Karen Gillan zdánlivě zůstává beze změny, nicméně se de facto stává novým vůdcem skupiny, protože už s Jumanji má zkušenost a z navrátilců má nejsilnějšího Avatara a největší motivaci. Trailer dále ukazuje, že film bude hodně těžit ze skutečnosti, že nejstarší generace nemá prakticky žádné zkušenosti s videohrami. Rozumíme tomu, že Spencer je ztracený a ostatní se jej snaží najít, to je jejich mise. Kam se ale poděla Bethany (Madison Iseman), která k videoherní konzoli přistupovala spolu s ostatními? Že by uvnitř videoherního světa dostala tvář Awkwafiny, u které zatím nevíme, jakou má v příběhu úlohu?

Dále se vracejí Nick Jonas jako avatar Jefferson "Seaplane" McDonough a Colin Hanks jako Alex Vreeke, který se v prvním filmu do herní postavičky převtělil. Vrací se také Rhys Darby v roli Nigela, průvodce hráčů světem videohry. Massi Furlan a Dania Ramirez mají nové, zatím nepřiblížené role. Režíruje opět Jake Kasdan, scénář napsali Jeff Pinkner a Scott Rosenberg. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 12.12. 2019.

Galerie: 7

Jumanji: The Next Level: Trailer odhaluje, kdo je tentokrát uvězněný v tělech The Rocka a spol. | Fandíme filmu Jumanji: The Next Level: Trailer odhaluje, kdo je tentokrát uvězněný v tělech The Rocka a spol. | Fandíme filmu Jumanji: The Next Level: Trailer odhaluje, kdo je tentokrát uvězněný v tělech The Rocka a spol. | Fandíme filmu Jumanji: The Next Level: Trailer odhaluje, kdo je tentokrát uvězněný v tělech The Rocka a spol. | Fandíme filmu Jumanji: The Next Level: Trailer odhaluje, kdo je tentokrát uvězněný v tělech The Rocka a spol. | Fandíme filmu Jumanji: The Next Level: Trailer odhaluje, kdo je tentokrát uvězněný v tělech The Rocka a spol. | Fandíme filmu Jumanji: The Next Level: Trailer odhaluje, kdo je tentokrát uvězněný v tělech The Rocka a spol. | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest