Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl

Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Podívejte se na trailer a plakát k milostnému dramatu s Jirkou Mádlem v hlavní roli.

Chilský režisér Alejandro Fernández Almendras (Vůbec nic se nestalo) uvede 31. října 2019 do českých kin snímek Hra, v němž bude rozpolcený Jiří Mádl hledat uprostřed milostného trojúhelníku a krize v pracovním životě sám sebe. Distribuční společnost Pilot Film nedávno zveřejnila oficiální trailer a plakát k tomuto černobílému dramatu natočenému ve formátu 4:3 v koprodukci čtyř zemí - Česká republika, Chile, Francie a Jižní Korea.

Režisér Almendras k filmu uvedl: Rád si vybírám tradiční témata, v tomto případě je příběhová linka situována na manželství a milostný trojúhelník. Mladý ředitel divadla bojuje se složitou trojrolí čerstvého otce, chápavého partnera a dravého profesionála. Zatímco film ztvárňuje toto „moderní mužství” a postavu ztracenou ve vodách soudobého rodičovství, ženy v tomto příběhu jsou daleko uvědomělejší a identifikované se svým místem ve společnosti. Tři hlavní postavy dělají chyby, a ačkoliv si navzájem ubližují, dělají to proto, že jsou slabí, ne protože by byli zlí.

O scénář se postaral sám Almendras, přičemž vyjma Mádla se ve filmu představí Elizaveta Maximová, Marika Šoposká, Jiří Štrébl, Jana Zenáhlíková, Sarah Haváčová nebo Ondřej Malý. Snímek byl již promítán na Letní filmové škole (LFŠ) v Uherském Hradišti a na ČSFD zatím zaznamenal 57 hodnocení při skóre 55 procent.

Svět Petra (Mádl), mladého ředitele oblastního divadla, se začne rozpadat poté, co se rozhodne zrealizovat svůj sen, ambiciózní adaptaci Euripidova klasického dramatu o Faidře. Během zkoušek přijde o dva hlavní protagonisty a město mu vyhrožuje krácením rozpočtu kvůli politickému obsahu jeho adaptace. Petr se zamiluje do hlavní herečky Karolíny (Maximová). Napětí doma se stupňuje. Petr se rodinného života příliš neúčastní ani jako manžel, ani jako otec. Krátce před premiérou ho obě ženy opouští. Jeho žena (Šoposká) už toho má dost a Karolína prostě zmizí. Petr se na poslední chvíli snaží zachránit své dílo, ale hra je fiasko. Zničený začne lepit dohromady střípky svého rozbitého života. Ale není na to už pozdě? V kinech od 31. října 2019.

Galerie: 9

Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu Hra: Milostný trojúhelník, láska, vášeň a rodina aneb rozpolcený Jiří Mádl | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest