Miley Cyrus přiznává, že kvůli provokativnímu chování přišla o filmovou příležitost

Miley Cyrus přiznává, že kvůli provokativnímu chování přišla o filmovou příležitost | Fandíme filmu Zobrazit dalších 6 obrázků
V Hollywoodu se člověk musí mít na pozoru. I srandička ho může stát kariéru.

Miley Cyrus nejspíš budete znát jednak jako zpěvačku, ale i jako představitelku Hanny Montany z dětského pořadu a později i celovečerního filmu. Hostovala i v některých seriálech (Dva a půl chlapa, Černé zrcadlo), ale žádné věhlasné kariéry ve filmovém světě se zatím nedočkala. Svou příležitost měla při natáčení prvního Hotelu Transylvánie, ze které tehdy oficiálně odešla kvůli tomu, že se chtěla soustředit na svou hudbu. Ale po několika letech se zpěvačka zmínila, že důvod byl trošku odlišný.

Cyrus podle svého vyjádření během produkce filmu koupila herci Liamu Hemsworthovi (současný exmanžel) dort s erotickou tématikou a dělala s ním sice poměrně neškodné, ale podle studia nevhodné věci, takže ji radši propustilo, než aby mělo v dětském filmu někoho, u koho budou vyskakovat sexuálně zabarvené momentky, až si jej rodiče vygooglují.

Hotel Transylvánie se stal hitem, který se doposud dočkal tří dílů a za dva roky nás čeká čtvrtý. Těžko říct, jestli by dabování animované postavičky nakoplo zpěvaččinu filmovou kariéru, ale minimálně by měla alespoň drobnou kolonku do životopisu, která by se někdy v budoucnu mohla hodit. 

Nicméně není všem dnům konec, tak třeba Cyrus dostane příležitost zase jindy. V Black Mirror nebyla vůbec špatná.

Galerie: 7

Miley Cyrus přiznává, že kvůli provokativnímu chování přišla o filmovou příležitost | Fandíme filmu Miley Cyrus přiznává, že kvůli provokativnímu chování přišla o filmovou příležitost | Fandíme filmu Miley Cyrus přiznává, že kvůli provokativnímu chování přišla o filmovou příležitost | Fandíme filmu Miley Cyrus přiznává, že kvůli provokativnímu chování přišla o filmovou příležitost | Fandíme filmu Miley Cyrus přiznává, že kvůli provokativnímu chování přišla o filmovou příležitost | Fandíme filmu Miley Cyrus přiznává, že kvůli provokativnímu chování přišla o filmovou příležitost | Fandíme filmu Miley Cyrus přiznává, že kvůli provokativnímu chování přišla o filmovou příležitost | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest