Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser

Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 12 obrázků
Darth Vaderova maska opět na scéně. Také se podívejte na fotky nových Trooperů Prvního řádu.

Pokračujeme v únicích z D23. V rámci panelu Disney Legends studio s myšákem ve znaku studio pustilo sestřih ze svojí tvorby. Už včera jsme tu měli vůbec první záběry z Black Widow, teď doplňujeme uniklé záběry ze Star Wars: Vzestup Skywalkera. Níže si tak můžete přehrát kratičkou ukázku s dosud neviděnými záběry.

Začínáme již známým pohledem na Kylo Rena (Adam Driver) na bojišti, pak je tu dok vesmírných lodí a v něm Poe Dameron (Oscar Isaac). Potom rychlý sestřih, ve kterém Rey (Daisy Ridley) zřejmě Finnovi (John Boyega) říká, že je to příliš nebezpečné, tudíž musí jít sama. A asi největší pozornost budí záběr na Kylo Rena s Darth Vaderovou maskou. Vedle videa se na sociálních sítích objevilo také několik fotek. Na těch vidíme hrdiny na nové pouštní planetě Pasana a několik dalších záběrů. Všechny najdete dole v galerii. Můžete si povšimnout, že video konečně ukazuje širší veřejnosti momenty, které Disneyho akcionáři viděli letos v březnu (podrobný popis celé tehdejší ukázky).

V galerii dále můžete vidět také fotky vystavených kostýmů Jet Troopera a Sith Troopera (červený), dvou nových typů vojáků Prvního řádu, které ve filmu uvidíme. Jet Trooper je bojovník Prvního řádu specializovaný na letecké souboje, který má ve zbroji zabudovaný raketové trysky. Jet Troopery jsme mohli na okamžik zahlédnout v prvním zveřejněném traileru při průletu pouští. Rudí Sith Troopeři jsou podle starších informací speciální elitní jednotkou, která čerpá inspiraci a sílu z „temného a prastarého dědictví“ a mají sloužit jako ultimátní nástroj při dobývání Galaxie.

Dnes večer přinese Disney velkou prezentaci svých chystaných filmů pro kina, doufáme tedy, že Star Wars: Vzestup Skywalkera přinese nějakou delší upoutávku. Vedle toho Hvězdné války stačily na D23 zveřejnit nový trailer na Mandaloriana, potvrdit sérii s Obi-Wanem Kenobim a znovu představit sérii s Cassianem Andorem.

Star Wars: Epizoda IX je závěrečným dílem populární filmové série. Režíruje J.J. Abrams, scénář napsal společně s Chrisem Terriem. Produkuje Kathleen Kennedy. V hereckých rolích se vracejí Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Mark Hamill, Anthony Daniels, Billy Dee Williams a Carrie Fisher. Nově obsazení doplňují Naomi Ackie, Richard E. Grant a Keri Russell. Datum premiéry je stanovené na 20. 12. 2019.

Zdroje: D23, Slashfilm, SWNN

Galerie: 13

Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera: Z D23 unikl nový teaser | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest