Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě

Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu Zobrazit dalších 8 obrázků
Hobbs a Shaw byli jen špičkou ledovce. Čekají nás další spin-offy a desátým dílem se nutně končit nemusí.

Spin-off Hobbse a Shawa byl tak trošku experiment. Vzali se dva borci ze zajeté série a dal se jim vlastní příběh, který mohl, ale nemusel být v kinech tak úspěšný, jako mateřská značka. . Pokud by nový snímek neuspěl, žádné další spin-offy by se jen tak neodkleply. Zatím to ale vypadá, že když se budou snažit diváci v Číně, tak přinejmenším nepůjde o průšvih a opatrně se mohou dál plánovat další spin-offy.

Peter Cramer, prezident Universalu, prohlásil: "Těšíme se na pár dalších postav, které najdou cestu do svých vlastních spin-offů a vytvoří tak vlastní značku." Základem vždy bude Rychle a zběsile, ale třeba by se mohlo stát, že dokud herci nezestárnou, jednou za čas se sejdou v týmovce a jinak si budou každý blbnout ve vlastních filmech v rámci série. Propojeným filmovým vesmírům aktuální doba přeje, takže proč ne.

A jak to bude s hlavní dějovou linií? Před nějakým časem se mluvilo o tom, že desátý díl bude poslední. Jenomže peníze hýbou světem, a když se podíváme na celkové zisky všech filmů ze série, jsme někde za 5 miliardami dolarů. Před lety byl desátý díl ještě dalekou budoucností, takže bylo snadné říci, že se s tímto dílem skončí a příběh bude definitivně uzavřen. Jenže nyní je teoretický konec jen dva díly daleko, tak magazín Variety (který rozhovor o budoucnosti spin-offů přinesl) píše, že v Universalu navzdory předchozím zprávám nic není vytesáno do kamene.

Osobně bych hádal, že pokud následující dva díly vydělají dostatek peněz, producenti i herci se dalším pokračováním bránit nebudou.

Zdroj: Variety

Galerie: 9

Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu Rychle a zběsile: Po desítce nemusí být konec a další spin-offy na cestě | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest