Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka

Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Novinka oscarového herce míří do amerických kin, dočkáme si jí i u nás?

Light of My Life alias Světlo mého života se řadí mezi ty nejlepší filmy, které jsem na letošním 54. filmovém festivalu v Karlových Varech viděl. První dvouapůlminutový trailer, který si můžete přehrát níže, odhaluje datum vypuštění filmu do amerických kin a na VOD platformy. Je stanovené již na 9. 8. Česká a ani slovenská kinopremiéra stále ohlášena nebyla a to i přes velice příznivé reakce z festivalu v Karových Varech.

Postapokalyptická novinka od Caseyho Afflecka, který snímek zrežíroval, napsal scénář a ztvárnil jednu ze dvou hlavních rolí, se odehrává ve světě “bez žen“. Valná většina žen vymřela na nevyléčitelný ženský mor, proti kterému byla jen hrstka přeživších imunní. Svět plný zhýralých mužů pomalu stárne a diváci jsou nelítostně vhozeni do skomírajícího světa dekádu po hromadném vymírání žen. Světlo mého života ovšem neprozkoumává svět a dopady onoho moru do hloubky, místo toho se věnuje putování otce (Casey Affleck) a jeho malé dcery (excelelující debutantka Anna Pniowsky), kteří se snaží z evidentních důvodů vyhnout zbývající populaci, co nejvíce to jde.

Plnohodnotná upoutávka si zachovává velice pomalé tempo snímku a naznačuje nepřerušované dialogy mezi otcem a dcerou, kterých ve filmu není málo. Jelikož jsem film viděl, tak vím, že v traileru jsou záběry ze všech důležitých pasáží filmu a do konce i téměř finální záběr. Naštěstí toho i přes použitý materiál ukázka mnoho zásadního neodhaluje a daří se jí takřka dokonale prezentovat výsledný film bez toho, aby vás vodila za nos.

Galerie: 9

Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu Světlo mého života: První trailer na postapokalyptické drama Caseyho Afflecka | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest