Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný

Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný | Fandíme filmu Zobrazit dalších 6 obrázků
Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný, na druhou stranu MCU filmy nemusí zůstat jen mládeži přístupné. Alespoň si to myslí režisér Deadpoola 2.

Oba dva díly Deadpoola jsou „tvrdé eRko“. Násilí, brutalita i vulgární mluva k postavě prostě patří. David Leitch, režisér druhého dílu, se při příležitosti propagace snímku Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw rozpovídal o pokračování Atomic Blonde i o pokračování Deadpoola.

Ten již patří studiu Disney, a proto se nabízí otázka, zda i třetí díl bude mládeži nepřístupný. „Deadpool je eRko, což nezapadá mezi MCU filmy. Pokračování ale nutně být erko nemusí, stejně jako Disney nemusí nutně dělat jen mládeži přístupné filmy. Myslím si, že najdeme tu správnou cestu,“ vyjádřil se David Leitch v rozhovoru. „Je opravdu záhadou, co Disney a Marvel s Deadpoolem plánuje, ale podle toho, co jsem slyšel, je probíhající diskuze pozitivní. Prostě se snaží najít tu nejlepší možnou cestu, a to je v případě Deadpoola obtížné.“

„Superhrdinské filmy fungují, protože lidé chtějí utéct od reality, chtějí se bavit s jejich oblíbenými hrdiny. Pokud je film mládeži přístupný, všichni lidé, bez rozdílu věku, se mohou ponořit do příběhu a užít si zábavu. To je rozhodně výhoda nižšího ratingu,“ řekl David na závěr rozhovoru.

Nesmíme opomenout, že David Leitch je pouze režisér druhého dílu a kamarád představitele Deadpoola Ryana Reynoldse. Veškerá rozhodnutí o budoucnosti Deadpoola vykoná přímo Disney, takže jeho slova berme s rezervou. Pokud jde konkrétně o přístupnost, tak dosud nic nenasvědčovalo tomu, že by Marvel měl v plánu točit eRkové filmy pro kina.

Fanouškovské video, ve kterém je Deadpool v traileru na Avengers: Endgame

Zdroj: Yahoo

Galerie: 7

Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný | Fandíme filmu Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný | Fandíme filmu Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný | Fandíme filmu Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný | Fandíme filmu Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný | Fandíme filmu Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný | Fandíme filmu Deadpool 3 nemusí být mládeži nepřístupný | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest