Beautiful Day in the Neighborhood: Tom Hanks rozdává radost v prvním traileru

Beautiful Day in the Neighborhood: Tom Hanks rozdává radost v prvním traileru | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Životopisný snímek nám ukáže život televizní legendy, která rozdávala radost dětem a po celý svůj život zůstala věrná svým zásadám a přesvědčení.

Pro někoho je životním posláním a vrcholem osobního štěstí, když kolem sebe může šířit dobrou náladu a radost. Přesně tak by se dal v jedné větě popsat život ikonického amerického moderátora Freda Rogerse, který byl po téměř čtyři dekády hlavní hvězdou pořadu Mister Rogers' Neighborhood. Hlavním cílem pořadu bylo kromě komentáře aktuálních událostí i snaha pomáhat dětem vyrovnat se s tématy jako smrt, rodinné problémy nebo zvládání hněvu. Tomu odpovídala i osoba moderátora, kterého by těžko mohl ztvárnit někdo lepší než všemi milovaný, respektovaný a nekontroverzní Tom Hanks.

První trailer na snímek A Beautiful Day in the Neighborhood zve všechny diváky na příběh jednoho nepravděpodobného a unikátního přátelství mezi Rogersem (Hanks) a Tomem Junodem, kterého ztvární Matthew Rhys (The Americans). Jeden cynik, druhý věčný optimista. Potkali se jakoby omylem, když byl Junod požádán, aby napsal o moderátoské ikoně rozsáhlý a zevrubný osobní profil. Snímek, který režírovala Marielle Heller (oscarový film Můžete mi kdy odpustit?) se do amerických kin dostane v listopadu. Světová premiéra je naplánována na zářijový festival v Torontu. Česká premiéra je pak určena na 30. ledna příštího roku.

P.S. V galerii se můžete podívat na první fotky.

Zdroj: Variety

Galerie: 4

Beautiful Day in the Neighborhood: Tom Hanks rozdává radost v prvním traileru | Fandíme filmu Beautiful Day in the Neighborhood: Tom Hanks rozdává radost v prvním traileru | Fandíme filmu Beautiful Day in the Neighborhood: Tom Hanks rozdává radost v prvním traileru | Fandíme filmu Beautiful Day in the Neighborhood: Tom Hanks rozdává radost v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest