Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem

Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem | Fandíme filmu
Xbox Game Studios
Zobrazit dalších 7 obrázků
Bautista dle svých slov udělal všechno pro to, aby roli získal.

Gears of War je několikadílná akční sci-fi videohra, kterou čeká filmová adaptace. Ta se plánuje prakticky od uvedení prvního dílu v roce 2006 a stále není jisté, kdy se jí dočkáme. O hlavní roli aktivně usiloval i Dave Bautista alias Drax ze Strážců galexie. Nicméně jeho fanoušci nejspíš budou muset zamáčknout slzičku, protože se zdá, že studio Universal o herce nemá zájem.

Herce konkrétně napsal na Twitter následující:

Co se tím snaží básník říci? Znamená to, že aktuálně zkrátka Gears of War nejsou pro studio na pořadu dne, a tak vůbec není třeba řešit casting? Anebo nemá Universal zájem konkrétně o Bautistu?

To by mohlo mít dvojí vysvětlení. Na scénáři pracuje Scott Frazier (xXx: Návrat Xandera Cage) a veřejně o něm není vůbec nic známo. Nemůžeme tedy zcela vyloučit, že se do filmu nepočítá s žádnou rolí, do které by se Bautista hodil (i když to zní nepravděpodobně, vzhledem k tomu, že v herní předloze vystupují samí vazouni Davidova typu). Anebo studio chce do role větší jméno, Bautista se mimo marvelovky jako magnet na diváky zatím nepředvedl a jeho filmy v kinech rozhodně pokladny neboří.

Co myslíte? Nechce Universal konkrétně Bautistu? Nebo je natáčení Gears of War akorát pořád ještě v nedohlednu?

Herní série Gears of War je střílečka z třetího pohledu s taktickým krytím a pojednává o válce, jež zuří na planetě Sera, planetě podobné Zemi. Proti lidstvu zde útočí rasa zvaná Locust, která útočí v celých hejnech. Na hrách byli vždycky hodně výrazní opravdu namakaní, maskulinní hrdinové. Hlavní tváří série je Marcus Fenix, bývalý trestanec, který je ostrý jako břitva a jeho muži by jej následovali třeba do horoucích pekel.

Galerie: 8

Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem | Fandíme filmu Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem | Fandíme filmu Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem | Fandíme filmu Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem | Fandíme filmu Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem | Fandíme filmu Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem | Fandíme filmu Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem | Fandíme filmu Gears of War: Studio nemá o Davea Bautistu zájem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest