Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost

Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu
Marvel
Zobrazit dalších 16 obrázků
Bez Avengers nebudeme navěky, ale v příštím cyklu bude velký týmový film chybět. A už teď se sejí zárodky další velké události Thanosovy úrovně.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Když Marvel v noci na neděli začal odhalovat svoje plány na roky 2020 a 2021 postupně plnil fanoušky nejrůznějšími otázkami. Vážně studio uvede za dva roky deset filmů, tak jak mohla obrazovka s desítkou otazníčků nejprve indikovat? Rychle se ale vyjasnilo, že do programu spadají i minisérie pro službu Disney+, které skutečně budou pevnou a nedílnou součástí filmového světa Marvelu. Pak vyvstala jiná otázka. Program je do roku 2021. Končí Thorem: Love and Thunder. Chybí v něm jakákoliv zmínka o příštích Avengers. Je tam jen pět celovečerních filmů pro kina. Tohle přeci nemůže být celá příští fáze Marvel Universe, nebo ne? A ejhle, může.

Kevin Feige vysvětlil v rozhovorech s novináři, že uvedených deset projektů, které jsou zanesené na časovou osu (viz galerie), je skutečně aktuální podoba čtvrté fáze Marvel universe. Stát se může cokoliv a program se může změnit (tak, jako se změnil v minulosti program třetí fáze, když dodatečně přibylo několik filmů a jeden naopak byl vyškrtnutý), ale v hrubých obrysech je naplánovaný takhle.

V jednom z rozhovorů Feige uvedl, že na další dva roky mají naplánováno 11 projektů, což fanouškům musí v tuhle chvíli stačit. Okamžitě tak začaly spekulace o tom, co je ta 11. položka. Rozhodně to není Blade, ke kterému Marvel na Comic-Conu jako k jedinému mimo aktuální desítku zveřejnil oficiální logo. Feige potvrdil, že Blade bude součástí 5. fáze. Co by tedy tajuplný film mohl být? Možná se Feige přeřekl. Anebo tím 11. filmem bude jednoduše další Spider-Man. Toho totiž sice Marvel nejspíš bude opět vyrábět, ale práva na značku stále drží studio Sony, a tak si pravděpodobně bude chtít oznámit premiéru samo. Studio rádo zveřejňuje Spider-Many s dvouletým rozestupem, a tak by nás nepřekvapilo, kdyby dorazil v roce 2021.

A nemůže Feige jenom zapírat? Nejsou tím 11. filmem čtvrté fáze přeci jen prozatím utajení Avengers? Každá dosavadní fáze je zatím měla. Feige ale trvá na tom, že ve 4. fázi Avengers neuvidíme. Letos jsme viděli snímek nazvaný Avengers: Endgame. Studio jej vnímá opravdu jako konec pro spoustu klíčových postav. Čtvrtá fáze bude celá o nových začátcích. Dozvíme se nové věci o postavách, o kterých jsme si mysleli, že je dobře známe (Black Widow), potkáme postavy zcela nové (Shang-Chi, Eternals), zažijeme nová dobrodružství s postavami známými (Doctor Strange, Thor) a minisérie na Disney+ přinesou něco zcela nového, co nikdo nečeká.

Další kapitola »

Galerie: 17

Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu Další fázi filmového světa Marvelu bude chybět Avengers film, ale chystá se další mega událost | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest