Kdopak to mluví: Chystá se remake původní komedie s Travoltou

Kdopak to mluví: Chystá se remake původní komedie s Travoltou | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Komedie z konce osmdesátých let dostane novou verzi.

Pamatujete si ještě na slavnou komedii Kdopak to mluví, kde se v hlavní roli objevili John Travolta, Kirstie Alley a malé mimčo namluvil Bruce Willis? Já jsem měl minimálně první díl trojdílné série hodně rád a že má značka i po letech svůj potenciál se očividně domnívá i studio Screen Gems patřící pod Sony. To totiž začíná pracovat na remaku, kdy novou verzi napíše a zrežíruje Jeremy Garelick a produkovat bude Adam Fields (Drive angry, Donnie Darko).

Režisér ke svému novému angažmá říká: "To, co mě vzrušuje při práci [na tomto projektu] je to, že mám čtyři děti, včetně dvou dvojčat a tenhle snímek bude něco, co můžou sledovat společně a všichni tak mohou sdílet zážitky, které jsem prožil se svou ženou [při výchově dětí]. Jako například to, že děláte všechny možné chyby, zatímco se snažíte přijít na to, jak děti vychovávat správně."

Jeremy Garelick vypadá jako pokorný člověk. Krom toho vychvaluje původní film a obsazení a dodává, že jsou zatím v prvotní fázi vývoje, kdy se snaží přijít na to, jak tento příběh přenést do moderního zpracování. Takže existuje alespoň malé zrnko naděje, že by se nemuselo jednat o další zbytečný remake, ale o důstojný samostaný snímek, který vzdá hold originálu. Budeme doufat a necháme se překvapit.

V galerii si můžete projít několik obrázků z původního filmu a připomenout si originální obsazení.

Zdroj: Deadline

 

 

Kdopak to mluví

13.10.1989 | USA
Komedie, Romantický
Info o filmu

Galerie: 6

Kdopak to mluví: Chystá se remake původní komedie s Travoltou | Fandíme filmu Kdopak to mluví: Chystá se remake původní komedie s Travoltou | Fandíme filmu Kdopak to mluví: Chystá se remake původní komedie s Travoltou | Fandíme filmu Kdopak to mluví: Chystá se remake původní komedie s Travoltou | Fandíme filmu Kdopak to mluví: Chystá se remake původní komedie s Travoltou | Fandíme filmu Kdopak to mluví: Chystá se remake původní komedie s Travoltou | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest