Orbital Era: Režisér Akiry představuje své nové vesmírné anime v prvním traileru

Orbital Era: Režisér Akiry představuje své nové vesmírné anime v prvním traileru | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Legendární tvůrce Otomo Katsuhiro své snímky tvoří opravdu dlouho. Teď se po třinácti letech vrací s novým dobrodružným filmem sledujícím skupinu mladíků ve vesmírné kolonii. 

Někteří tvůrci točí jeden film za druhým, jiní si dávají na čas. Do druhé kategorie patří i japonský umělec Otomo Katsuhiro. Ten v roce 1988 uvedl do kin legendární anime Akira, které dnes patří ke klasikám žánru. Až v roce 2004 jsme mohli vidět jeho další film Steamboy. O dva roky později šel do kin jeho třetí snímek Mushishi a od té doby režisér nic nenatočil. Teď ovšem oznámil svůj nový projekt.

Jeho nový film nese název Orbital Era a jde o akční dobrodružné anime, zasazené do blízké budoucnosti. Otomo kromě režie napsal i scénář. Děj se bude odehrávat v rozestavěné vesmírné kolonii a budeme sledovat příběh skupiny mladíků, kteří se v tomto podivném prostředí snaží přežít. Budoucnost lidské rasy uvidíme jejich perspektivou.

Ke snímku vyšel první plakát a oznamovací trailer. Datum premiéry ještě není stanoveno. Tvůrce na snímku pracuje opravdu dlouho, tak doufejme, že čekání bude stát za to. Námět, plakát i trailer jsou opravdu zajímavé. Plakát naleznete dole v galerii. 

Zdroj: Variety

Galerie: 2

Orbital Era: Režisér Akiry představuje své nové vesmírné anime v prvním traileru | Fandíme filmu Orbital Era: Režisér Akiry představuje své nové vesmírné anime v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest