Voyagers: Vesmírná mise s Colinem Farrellem se ošklivě zkomplikuje

Voyagers: Vesmírná mise s Colinem Farrellem se ošklivě zkomplikuje | Fandíme filmu
Režisér Všemocného a producenti třetího Johna Wicka nám připravili zajímavě vypadající sci-fi. 

Letos se podívá do vesmíru Brad Pitt ve sci-fi Ad Astra, aby tam našel svého otce. Zato Colin Farrell se ve Voyagers vydá ke hvězdám za jiným účelem. V blízké budoucnosti třicítka mladých mužů a žen opouští na vesmírné lodi Zemi a pokusí se najít nový domov, ale cesta k němu bude trvat po mnoho generací. Problém mise nastává ve chvíli, kdy je kapitán za podivuhodných okolností zavražděn a na palubě bez vedení zavládne anarchie. Mezi cestujícími tak vypukne nepřátelství, které vyústí až k vytvoření vlastních kmenů.

Projekt má na povel Neil Burger, který má za sebou povedeného Všemocného, dále Iluzionistu, Divergenci nebo letošní remake Nedotknutelných. Voyagers jsou popisováni jako Pán much pro novou generaci a mají ve výsledku představovat sofistikovaný a stylový sci-fi thriller s hlubokými a komplexními tématy morálky.

Jako další se na vesmírné lodi povezou Tye Sheridan (Ready Player One: Hra začíná), dcera Johnnyho Deppa Lily-Rose Depp (Mroží muž), Fionn Whitehead (Dunkerk), Keean Johnson (Alita: Bojový anděl) nebo Archie Madekwe. Natáčení odstartovalo tento týden v Rumunsku.

Zdroj: Comingsoon

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest