Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy

Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy | Fandíme filmu
Walt Disney Studios
Zobrazit dalších 7 obrázků
Za necelé tři týdny vtrhne do kin hraný Lví hrál a bude to obrovský hit. Disney ovšem nelení a již posouvá kupředu další hrané předělávky klasických pohádek. 

Studio Disney už pěkných pár let vládne kinům. Mezi jeho nejvýdělečnější série patří filmy od Marvelu, Star Wars a řadu let už i hrané předělávky animovaných pohádek. Za necelé tři týdny vtrhne do kin Lví král a vydělá obrovské množství peněz. Disney ale nelení a připravuje své další remaky.

Jedním z nich je nová podoba legendární klasické pohádky Malá mořská víla. O režii se postará zkušený Rob Marshall, který již natočil muzikály Chicago a Mary Poppins se vrací. Scénář napsal David Magee (Mary Poppins se vrací, Pí a jeho život). Film je stále ve fázi pre-produkce, ale tvůrci už přemýšlí, koho by do rolí ikonických postav obsadili. Chtějí přijít se zajímavými a moderními castingovými volbami, ale zároveň chtějí ctít originál. A už si vyhlídli první herečku.

Tou je na Oscara nominovaná Melissa McCarthy (Špión, Můžete mi kdy odpustit?). Tvůrci by tuto herečku rádi viděli v roli zlé mořské paní Uršuly. Melissa roli ještě oficiálně nepřijala, ale obě strany se již snaží domluvit. Mně osobně tahle castingová volba přijde skvělá a byl bych rád, kdyby to klaplo. Co vy?

Zdroj: Indiewire

Galerie: 8

Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy | Fandíme filmu Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy | Fandíme filmu Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy | Fandíme filmu Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy | Fandíme filmu Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy | Fandíme filmu Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy | Fandíme filmu Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy | Fandíme filmu Malá mořská víla: Studio by v chystaném remaku v roli zlé Uršuly rádo vidělo Melissu McCarthy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest