Jurský svět 3: Bryce Dallas Howard zdánlivě potvrdila návrat herců z Jurského parku

Jurský svět 3: Bryce Dallas Howard zdánlivě potvrdila návrat herců z Jurského parku | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Představitelka Claire naznačuje, že se do jurské série vrátí původní herci ze staré trilogie.

O Jurském světě 3 stále víme jen dost neurčité věci. Dlouhodobě se ale šušká o tom, zda se náhodou v závěru dvou dinosauřích trilogií nevrátí tři ústřední postavy z původního Jurského Parku. Iana Malcolma (Jeff Goldblum) jsme v krátkém výstupu viděli v Jurském světě 2, avšak Sam Neill se naposledy ukázal v Jurském Parku 3 a Laura Dern tam měla jen cameo – pořádný prostor měla jen v úplně prvním Jurském parku. Svůj potenciální návrat čas od času naznačí herci sami nebo jej jako hezký sen zmíní tvůrci. Teď na téma byla dotázána Bryce Dallas Howard, která v nové trilogii hraje Claire, ředitelku zaniklého zábavního parku Jurský svět. Ta samozřejmě nesmí nic prozradit, ale z jejího procesu jde odtušit, že má ze spolupráce se třemi hereckými ikonami skutečnou radost. Schválně si níže přehrajte rozhovor s Bryce a dejte vědět, zda její vyhýbavé vyjádření vnímáte podobně a jestli si byste původní hrdiny Jurského Parku vlastně ještě chtěli někdy na plátně potkat.

Jurský svět 3 režíruje Colin Trevorrow, scénář společně s ním píše Emily Carmichael. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 10. 6. 2021.

Galerie: 5

Jurský svět 3: Bryce Dallas Howard zdánlivě potvrdila návrat herců z Jurského parku | Fandíme filmu Jurský svět 3: Bryce Dallas Howard zdánlivě potvrdila návrat herců z Jurského parku | Fandíme filmu Jurský svět 3: Bryce Dallas Howard zdánlivě potvrdila návrat herců z Jurského parku | Fandíme filmu Jurský svět 3: Bryce Dallas Howard zdánlivě potvrdila návrat herců z Jurského parku | Fandíme filmu Jurský svět 3: Bryce Dallas Howard zdánlivě potvrdila návrat herců z Jurského parku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest