Rambo 5: Trailer na poslední Johnovu misi je oficiálně zveřejněný

Rambo 5: Trailer na poslední Johnovu misi je oficiálně zveřejněný | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Sylvester Stallone se ještě jednou vrací jako John Rambo, aby hájil bezbranné. K tomu je tu první plakát.

Týden po tom, co Sylvester Stallone na filmovém festivalu v Cannes propagoval svůj nejnovější film Rambo: Last Blood, byl konečně oficiálně zveřejněný filmový trailer. První ukázky se divácky dočkali právě na festivalu a ta vzápětí unikla na internet, kde vydržela více jak 24 hodin, než ji studio začalo na Youtube cíleně mazat. Teď už je ukázka online oficiálně takže by to nemuselo nikoho trápit, nicméně je překvapivé, že se nově zveřejněná ukázka od té z Cannes trochu liší. Pokud jste tu bootlegovou před pár dny viděli, můžete porovnávat:

Sylvester Stallone se zřejmě naposledy vrátí jako vysloužilý veterán John Rambo, který netouží po ničem jiném, než konečně najít klid a mír. To se mu na nějakou dobu skutečně podaří. Pracuje na ranči svého otce v Arizoně, kde trénuje koně a život konečně dává smysl. Bohužel, osud s ním má jiné plány. Johnovi už na světě záleží prakticky jen na dvou lidech. Na Marie (Adriana Barazza) a její vnučce Gabrielle (Yvette Monreal).

Ta se navzdory přáním babičky vydá do Mexika, kde chce najít svého otce, který ji před lety opustil. Jen se jej chce zeptat, proč se na rodinu vykašlal. Gabrielle je však v Mexiku unesena, a tak se John dobrovolně vydá na záchrannou misi. Ta nebude nijak jednoduchá, protože Gabriella se dostala do spárů jednoho z nejmocnějších a nejnásilnějších mexických kartelů, který vede Hugo Martinez (Sergio Peris-Mencheta). Společně s Rambem pátrá po kartelu také novinářka (Paz Vega), které mafie unesla sestru.

V galerii si můžete prohlédnout fotky, které Stallone sdílí z natáčení. K jedné z nich dodal, že se události odehrají během smrtící bleskové povodně. Ta by mohla vnést do snímku zajímavý element.

Poslední verzi scénáře napsal Matt Cirulnick, režíruje Adrian Grunberg. Datum české premiéry je stanovené na 19. 9. 2019.

Galerie: 2

Rambo 5: Trailer na poslední Johnovu misi je oficiálně zveřejněný | Fandíme filmu Rambo 5: Trailer na poslední Johnovu misi je oficiálně zveřejněný | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest