Terminátor: Temný osud: Hraje Arnold jen vedlejší postavu a může ještě film vyměknout?

Terminátor: Temný osud: Hraje Arnold jen vedlejší postavu a může ještě film vyměknout? | Fandíme filmu
James Cameron nám slíbil mládeži nepřístupný film, ale Arnold Schwarzenegger do jeho vyjádření vnesl pochybnosti.

Těsně po vydání prvního traileru pro Terminátora: Temný osud se objevil také zákulisní featurette, ve kterém producent James Cameron fanouškům slíbil, že snímek bude mládeži nepřístupný, tak jako jeho původní dva filmy z 80. a 90. let. To teď trochu zpochybnil Arnold Schwarzenegger, který si v novém filmu zopakoval svou tradiční roli kyborga T-800.

V diskusi s fanoušky na diskusním fóru Reddit uvedl, že je s diváky zajedno a rozhodně by chtěl, aby snímek byl mládeži nepřístupný. Zároveň však dodal, že nový Terminátor ještě nebyl před ratingovou komisí. To dá rozum, před tu se film vypraví teprve v momentě, kdy bude dokončený, nebo k tomu bude mít blízko. Nicméně proč to Arnold zmiňuje? Prostě mluví fakticky? Nebo o ratingu přeci jen pořád ještě rozhodnuto není? Protože pokud by skutečně bylo v plánu, že snímek bude mládeži nepřístupný, tak jak uváděl Cameron, pak by nebylo třeba ratingovou komisi příliš řešit, prostě by se počítalo s tím, že si jdou filmaři pro přísnější hodnocení. Pokud ale produkce definitivní rozhodnutí neudělala a film se točil tak, že to u ratingové komise může dopadnout tak nebo onak, asi to pro příznivce „tvrdého“ Terminátora není úplně dobrá zpráva.

Dále se Arnold krátce vrátil k několika otázkám, na které už odpovědi známe z dřívějška. Film přímo navazuje na jedničku a dvojku a Terminátor stárne proto, že kovová kostra je potažená živou tkání. Schwarzenegger také hodně zdůrazňoval návrat Lindy Hamilton a z toho, co řekl, co jsme viděli v trailerech, co víme o natáčení a co řekla Natalia Reyes v nedávném rozhovoru je patrné, že Arnoldova role nebude ve filmu patřit mezi ty největší. Hlavní role mají Linda Hamilton, Natalia Reyes a Mackenzie Davis, Gabriel Luna potom představuje hlavního záporáka a ostatní už jsou vedlejší hráči. O celém snímku pak Cameron už od začátku říká, že se v něm má předávat pochodeň další generaci hrdinů, tak pokud by došlo na pokračování, tak uvidíme, zda z něj Hamilton a Schwarzenegger nezmizí docela.

Děj filmu je zasazený do Mexika, jednou z hlavních hrdinek bude mladá Mexičanka, společně s postavami Sarah Connor (Linda Hamilton) a T-800 (Arnold Schwarzenegger). Nové postavy ztvární Natalia Reyes, Mackenzie Davis, Gabriel Luna a Diego Boneta. Snímek má ignorovat všechny Terminator filmy, které netočil James Cameron, který také produkuje. Scénář píše Billy Ray, režíruje Tim Miller. Datum české a slovenské premiéry je v tuto chvíli stanovené na 22. 11. 2019.

Zdroje: Reddit, Hola

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest