Terminátor: Temný osud přidává před zítřejším trailerem nový plakát

Terminátor: Temný osud přidává před zítřejším trailerem nový plakát | Fandíme filmu Zobrazit další 1 obrázek
Sarah Connor kráčí vstříc kybernetickému osudu.

Víme, že už zítra Terminátor: Temný osud přijde s prvním trailerem. Nezapomeňte se odpoledne stavit, budeme pro vás trailer mít nachystaný. Dnes nás marketingové oddělení vnadí na první oficiální plakát. Na tom nevystupuje nikdo jiný, než Sarah Connor (Linda Hamilton), kterou režisér Tim Miller považuje za skutečnou hrdinku série. Slogan říká: Vítejte do dne po soudném dni. Soudný den je v rámci série ten den, ve kterém počítačová síť Skynet vyhodnotí, že je lidstvo pro Zemi hrozbou a rozpoutá celosvětovou jadernou válku. Pokud by se nový film skutečně měl odehrávat po soudném dni, asi bychom očekávali, že se snímek bude odehrávat v postapokalyptickém pekle, ale zatím žádné takové zprávy nemáme, tak uvidíme co vlastně slogan bude v rámci filmu znamenat.

Děj filmu je zasazený do Mexika, jednou z hlavních hrdinek bude mladá Mexičanka, společně s postavami Sarah Connor (Linda Hamilton) a T-800 (Arnold Schwarzenegger). Nové postavy ztvární Natalia Reyes, Mackenzie Davis, Gabriel Luna a Diego Boneta. Snímek má ignorovat všechny Terminator filmy, které netočil James Cameron, který také produkuje. Scénář píše Billy Ray, režíruje Tim Miller. Datum české a slovenské premiéry je v tuto chvíli stanovené na 22. 11. 2019.

Galerie: 2

Terminátor: Temný osud přidává před zítřejším trailerem nový plakát | Fandíme filmu Terminátor: Temný osud přidává před zítřejším trailerem nový plakát | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest