Bird Box: Autor předlohy chystá dvojku

Bird Box: Autor předlohy chystá dvojku | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Adaptace od Netflixu byla solidní hit a líbila se i autorovi knihy, který kvůli ní chystá dvojku.

Knižní Bird Box (český název knihy je „V Pasti – Neotvírej oči, nebo zemřeš!“) od Joshe Malermana vyšel již v roce 2014. Filmového zpracování jsme se dočkali minulý rok a v hlavní roli se objevila Sandra Bullock. Netflix si připsal pěkný zářez, který se líbil kritikům i divákům a druhý díl se dal očekávat. Nyní se však dozvídáme, že nejprve se dočkáme dalšího dílu z knižní série a později snad dojde na samotný film, o kterém se už nějakou dobu spekuluje.

Netflix musel po uvedení snímku řešit jeden problém, tzv. „Bird Box challenge“, kdy si lidé zavázali oči a vyváděli různé věci, při čemž často riskovali svůj život a Netflix se za to možná cítil částečně zodpovědný. Zkraje roku dokonce na Tweeteru varoval, aby lidé kvůli této nové výzvě neskončili zbytečně v nemocnici. To je možná jeden z důvodů, proč studio s pokračováním tak otálí. Protože pokud mají novou dojnou krávu, pravděpodobně jen čekají na správný okamžik, než film oficiálně oznámí.

Ale zpátky ke knize. Autor předlohy si po zhlédnutí filmu usmyslel, že by ho velmi zajímalo, co se s Malorií (Sandra Bullock) dělo dál. Kniha se tak zaměří hlavně na ni, i přesto, že mnoho lidí také zajímá, co se dělo s „Chlapcem“ a „Dívkou“. Spisovatel říká, že je sice má rád, ale že to není jejich příběh. Svět Bird Boxu je příběh o Malori a rád by o ní věděl víc. Navazující novela ponese název Malorie a na pultech knihkupectví se objeví v říjnu tohoto roku. Ačkoli tedy další filmový Bird Box zatím potvrzen nebyl, je možné, že jakmile dorazí druhá kniha, začne se na pokračování pracovat.

Zdroj: Esquire

Galerie: 6

Bird Box: Autor předlohy chystá dvojku | Fandíme filmu Bird Box: Autor předlohy chystá dvojku | Fandíme filmu Bird Box: Autor předlohy chystá dvojku | Fandíme filmu Bird Box: Autor předlohy chystá dvojku | Fandíme filmu Bird Box: Autor předlohy chystá dvojku | Fandíme filmu Bird Box: Autor předlohy chystá dvojku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest