Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting

Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Jak se vybírali pokémoni do nového filmu, vám představí nová ukázka. K tomu sada plakátů s jednotlivými potvůrkami.

Film Detective Pikachu, založený na stejnojmenné videohře, na nás poslední dobou chrlí propagační materiály jak divý, především pak různé kratší spoty. Ty postupně odhalují více a více pokémonů, kteří se ve filmu objeví, jako např. nedávný spot s Gyaradosem. Nově pro vás máme další spot přímo od Ryana Reynoldse, který namluvil hlavní postavu Pikachu, a který je o něco delší a zachycuje „pokémoní casting“. Poměrně vtipný a dobrý nápad tak představuje více jak 20 pokémonů v jejich „hrané“ podobě, a nutí nás těšit se víc a víc na šílenství plné roztomilých potvůrek.

K tomu všemu najdete v galerii také nové plakáty pro čínský trh s Pikachuem, Charizardem, Bulbasaurem a dalšími.

Příběh začíná když se detektiv Harry Goodman záhadně ztratí. Jeho jednadvacetiletý syn Tim začne pátrat, co se s ním stalo a pomocnou ruku mu nabídne Pikachu. Harryho dřívější pokémoní parťák, který je roztomilý, plný uštěpačných poznámek a také vynikající detektiv, který dokáže překvapit i sám sebe. Oba zjišťují, že mezi sebou dokážou zcela nepředvídatelně komunikovat, a tak Tim a Pikachu spojí síly, aby rozpletli síť záhad. Společně sledují stopy napříč neony ozářenými uliemi Ryme City, nekonečné moderní metropole, kde lidé a Pokémoni žijí bok po boku. Potkávají celou řadu Pokémonů a odhalují šokující spiknutí, které může poklidnou existenci obou druhů nenávratně zničit.

V hlavních rolích hrají Ryan Reynolds, Justice Smith, Kathryn Newton, Rita Ora, Bill Nighy, Chris Geere, Ken Watanabe, Suki Waterhouse a Karan Soni. Scénář napsali Alex Hirsch a Nicole Perlman, režíruje Rob Letterman. Datum české premiéry je stanovené na 9. 5. 2019.

Zdroj: Ryan Reynolds

Galerie: 9

Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu Detective Pikachu: Vtipné video předstírá, že pokémoni museli na casting | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest