Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku

Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
Režisér sci-fi filmů Ledová archa a Okja, přichází s tajemným thrillerem. 

Jihokorejský režisér Bong Joon-ho se po deseti letech v Hollywoodu vrací ke svým kořenům a přinese nám jihokorejský film. Z jeho domovských počinů můžete znát například Pečeť vraha, Mutanta nebo Matku. Mnohem známější a v našich končinách i zásadnější jsou režisérovi anglicky mluvené sci-fi filmy Ledová archa a Okja. Druhý zmíněný snímek patří k tomu nejlepšímu, co Netflix vyprodukoval. Pokud se chcete s talentovaným tvůrcem seznámit, není nic snazšího než si na Netflixu Okju pustit.

Po dvou anglicky mluvených sci-fi snímcích nám režisér přichystal komorní thriller Parasite. Film by měl být o jedné rodině s unikátní charakteristikou. Příběh sleduje mladého muže a jeho nezaměstnanou rodinu, která začíná být posedlá jinou rodinou. Po nespecifikované události, ve které figurují krev a násilí, se rodina mladého muže zaplete do problémů. Scénář napsal sám režisér. Ve filmu hrají Song Kang-ho (Ledová archa, Má je pomsta), Park So-dam (Královský krejčí, Veterán), Choi Woo-shik (Okja) a zpěvačka Jang Hye-jin.

Film v traileru působí mysteriózně, napínavě a temně. Vizuální stylizace filmu podtrhuje chladnou atmosféru. Zároveň je patrné, že nás čeká alespoň špetka pokřiveného humoru. V mnoha svých přechozích snímcích má režisér silný sociální komentář, proto bych se vůbec nedivil, kdyby v pozadí filmu byla nějaká hlubší myšlenka či kritika společnosti. V Jižní Koreji jde film do kin v květnu 2019. Mezinárodní premiéra se pravděpodobně uskuteční na nějakém filmovém festivalu, dost pravděpodobně už příští měsíc v Cannes. O české a slovenské premiéře informace momentálně nemáme. Plakát naleznete v galerii.

První trailer:

Zdroj: Slashfilm.com

Galerie: 11

Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu Parasite: Korejský mistr Bong Joon-ho představuje v traileru svou mrazivou krimi novinku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest