Army of the Dead: Velký balík uprostřed zombie nákazy ukradne Dave Bautista

Army of the Dead: Velký balík uprostřed zombie nákazy ukradne Dave Bautista | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Od začátku je to jasná sebevražda, ale ten balík peněz představiteli Draxe ze Strážců Galaxie bude evidentně stát za to. 

Zack Snyder se po řadě komiksovek vrací zpátky ke kořenům se zombie filmem Army of the Dead. Proč ke kořenům? Režisér debutoval v roce 2004 remakem Úsvit mrtvých a dodnes je to dost drsná zábava, takže počítáme, že tahle novinka by nás taky mohla bavit. Zatímco v Úsvitu mrtvých se hrdinové po vypuknutí zombie nákazy schovávali v opuštěném obchoďáku, protagonisté nového filmu se vydají přímo do ohniska epidemie, která se rozšířila z Las Vegas. Přesně tam totiž leží velké množství nehlídaných peněz, které si říká o krádež.

Docela šílený nápad, takže tahle fuška není nic pro ustrašence, ale bude to chtít pořádné chlapy. A hned tím prvním je Dave Bautista z komiksovek Strážci Galaxie 1 a 2 nebo Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame.

Zdroj: Deadline

Galerie: 5

Army of the Dead: Velký balík uprostřed zombie nákazy ukradne Dave Bautista | Fandíme filmu Army of the Dead: Velký balík uprostřed zombie nákazy ukradne Dave Bautista | Fandíme filmu Army of the Dead: Velký balík uprostřed zombie nákazy ukradne Dave Bautista | Fandíme filmu Army of the Dead: Velký balík uprostřed zombie nákazy ukradne Dave Bautista | Fandíme filmu Army of the Dead: Velký balík uprostřed zombie nákazy ukradne Dave Bautista | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest