Triple Frontier: V novém traileru okrádá hvězdná herecká sestava zločinecký kartel

Triple Frontier: V novém  traileru okrádá hvězdná herecká sestava zločinecký kartel | Fandíme filmu Zobrazit dalších 5 obrázků
Tým v čele s Benem Affleckem se rozhodne okrást mafii.

Netflix dává čím dál častěji vědět, že to s filmy myslí vážně. Ostatně, stačí si něco zjistit třeba o chystaném akčním thrilleru Triple Frontier. Už jen to, jaká zvučná jména se ve filmu objeví, je milým překvapením. Konkrétně je řeč o hvězdné sestavě ve složení Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund nebo Pedro Pascal.

To je obsazení, za které by se nemusel stydět žádný velký blockbuster. Ale Triple Frontier nebude sázet jen na herce, ale také na vysokou produkční kvalitu. Další trailer potvrzuje to, že řemeslné zpracování bude precizní a rozhodně nebude z každé scény "cítit", že nejde o film, který byl natáčen pro kina. Rozpočet nebyl zveřejněn, ale je zřejmé, že to nebude málo.

Upoutávka je prostě precizně zvládnutá a jestliže jste fandové potemnělých akčních filmů, které jsou sice působivé, ale nejsou (většinou) zbytečně přepálené, pak se začněte těšit na 6. března.

Galerie: 6

Triple Frontier: V novém  traileru okrádá hvězdná herecká sestava zločinecký kartel | Fandíme filmu Triple Frontier: V novém  traileru okrádá hvězdná herecká sestava zločinecký kartel | Fandíme filmu Triple Frontier: V novém  traileru okrádá hvězdná herecká sestava zločinecký kartel | Fandíme filmu Triple Frontier: V novém  traileru okrádá hvězdná herecká sestava zločinecký kartel | Fandíme filmu Triple Frontier: V novém  traileru okrádá hvězdná herecká sestava zločinecký kartel | Fandíme filmu Triple Frontier: V novém  traileru okrádá hvězdná herecká sestava zločinecký kartel | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest