Aquaman: Chystá se hororový spin-off s monstrózními Trenchy

Aquaman: Chystá se hororový spin-off s monstrózními Trenchy | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
A jak to vypadá s regulérním pokračováním Aquamana?

Tak tenhle komiksový film asi čekal málokdo. Aquaman dal vzniknout spin-offu o mořském národu Trenchů. To jsou ty zubaté příšery, které napadly Arthura (Jason Momoa) a Meru (Amber Heard) v noční scéně na lodi. Trenchové existují v komiksech poměrně krátce a jedná se o jeden z národů podvodního světa. Před pádem Atlantidy byli jako všichni ostatní obyvatelé mořské říše, ale když se jednotlivé skupiny Atlantiďanů rozprchly, Trenchové se usídlili v hlubinách Mariánského příkopu. Tam se adaptovali a zmutovali. Stali se z nich primální krvelačná stvoření s drápy a obnaženými žábrami, která mají averzi na světlo.

Režisér a spoluscenárista James Wan si při vytváření Aquamana dával hodně záležet na vymýšlení podvodního světa a už v jednom podzimních interview uváděl, že si dokáže představit celou řadu spin-offů. Aquaman byl extrémně úspěšný a přípravy pokračování jsou zatím v nedohlednu (jednání neprobíhají, Wan i Momoa chtějí pauzu), a tak je pochopitelné, že je Warner myšlence spin-offů otevřený. Sekvence s Trenchy patřila k tomu nejpůsobivějšímu v Aquamanovi a dokonce se traduje, že její vizuální návrh na studio udělal takový dojem, že právě díky němu James Wan Aquamana mohl natočit.

Chystaný film Wan pouze produkuje, spolu se svým tradičním parťákem Peterem Safranem. Scénář píší úplní nováčci, Noah Gardner a Aidan Fitzgerald, kteří v minulosti pracovali jako asistenti ve firmě Bad Robot J.J. Abramse. Napsali také nerealizovaný scénář The Volos, což je thriller s ponorkami. Chystaný snímek má mít podstatně nižší rozpočet než Aquaman, má mít hororový nádech a nemá se v něm objevit nikdo z hlavních postav Aquamana. Zatím vlastně víme jen to, že bude pojednávat o Trenchích.

Co myslíte? Pokusí se scenáristé z potvor udělat protagonisty a polidštit je? Nebo budou ve filmu fungovat čistě jako monstra, podobně jako třeba zombies nebo vetřelci? Dole v galerii si krvelačné potvory můžete připomenout.

Zdroj: THR

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 5

Aquaman: Chystá se hororový spin-off s monstrózními Trenchy | Fandíme filmu Aquaman: Chystá se hororový spin-off s monstrózními Trenchy | Fandíme filmu Aquaman: Chystá se hororový spin-off s monstrózními Trenchy | Fandíme filmu Aquaman: Chystá se hororový spin-off s monstrózními Trenchy | Fandíme filmu Aquaman: Chystá se hororový spin-off s monstrózními Trenchy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest