Aquaman: Režisér poděkoval divákům za miliardu dolarů

Aquaman: Režisér poděkoval divákům za miliardu dolarů | Fandíme filmu
Co James Wan vzkázal?

O víkendu DC hitovka Aquaman překročila magickou hranici miliardy dolarů na celosvětových tržbách a díky tomu se vyšvihla do pozice nejúspěšnějšího filmu z aktuálního DC universa a jde také o druhý nejúspěšnější DC film v historii (po projektu Temný rytíř povstal). 

Za to je samozřejmě vděčný i režisér James Wan, který se rozhodl poděkovat fandům na Twitteru:

"Chtěl bych říct pár věcí...

Zaprvé, tento film by nebyl tím, čím je, bez úžasného výkonu všech, kteří byli zapojeni, od vedoucích jednotlivých oddělení po každého jednoho člena štábu, kteří požadovali nejvyšší úroveň kvality, pokud jde o design a vytváření této filmové zkušenosti.

Zadruhé, navždy budu vděčný Jasonovi za to, že změnil Aquamana v jednoho z nejlepších filmových superhrdinů vůbec a stal se vzorem této postavy, pokud jde o budoucí generace.

Velké DÍKY mému neuvěřitelnému obsazení - Amber, Patrickovi (mé králičí pacce), Nicole, Yahyovi, Willemovi, Temuerovi, Dolphovi, Ludi, Michaelovi - za to, že vdechli život a smysl těmto milovaným postavám.

A konečně to nejdůležitější - spoustu LÁSKY a DÍKY fanouškům a publiku z celého světa. Je pro mě ctí, jakým způsobem jste ocenili Aquamana a to jak rezonuje na světové úrovni.

DÍKY z hloubi mého srdce všem, kteří podpořili tohoto outsidera. Za to, že udělali z této nemainstreamové postavy (a ano - s vedením různých lidí z oddělení produkčního koordinátora před i za kamerou) někoho, kdo spojuje na rozsáhlé globální úrovni. Slovy samotného Aquamana, 'MAHALO"

DC a Warner Bros. jsou zase určitě hodně vděční Wanovi za to, že natočil film, který "vzkřísil" DC filmové universum, které se v posledních letech (vyjma úspěchu Wonder Woman) trošku potácelo v chaosu. Teď nezbývá než doufat, že DC tohoto úspěchu využije a naváže na něj.

Zdroj: Twitter

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest