Muži v černém: Crossover s Jump Street je oficiálně mrtvý

Muži v černém: Crossover s Jump Street je oficiálně mrtvý | Fandíme filmu
Překvapuje to někoho?

Před několika lety se začalo mluvit o poměrně překvapivém nápadu a to, že bychom se měli dočkat crossoverů filmových sérií Mužů v černém a Jump Street nazvaného MIB23.

Nejdříve to naznačily informace zcizené z e-mailové pošty Sony během hackerského útoku a později to potvrdili režiséři Jump Street. Jenže to bylo někdy v roce 2014 a od té doby se v této oblasti nic nedělo. 

Tedy, dočkáme se dalších Mužů v černém s podtitulem Globální hrozba, ale pokud jde o slibovaný crossover, bylo ticho po pěšině. 

Začalo se tak šeptat o tom, že šlo jen o chvilkový nápad, který nikdy nebude realizován. Nicméně, byli i ti, kteří stále doufali, že bychom se něčeho tak praštěně zábavného jako je tenhle projekt přece jen mohli dočkat.

Smůla, film byl oficiálně odpískán. Prozradil to producent Jump Street Walter Parkes:

"Zkusili jsme to. Ukázalo se, že je to nemožná kombinace."

Dalo se čekat, že tyhle dva dílky do sebe úplně nezapadnou. Sice obě série zastupují komediální žánr, ale Jump Street není zrovna sci-fi podívanou, zatímco Muži v černém jsou na vědecko-fantastických základech vybudováni. 

Upřímně řečeno by mě zajímalo, koho konkrétně myšlenka na crossover napadla. Buď to musel být naprostý šílenec nebo možná nepochopený génius. Ale to už se asi nedozvíme, pokud tedy někdo tuhle ideu neoživí, o čemž se dá silně pochybovat.

Budeme se tedy muset spokojit s Muži v černém: Globální hrozbou (premiéra 13. června 2019) a ženským spin-offem k Jump Street, u kterého se ještě neví, kdy by se mohl dostat do kin.

Zdroj: Empire

Muži v černém

02.07.1997 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest