I Am Still Alive: Ben Affleck a boj o přežití ala Revenant

I Am Still Alive: Ben Affleck a boj o přežití ala Revenant | Fandíme filmu
Affleck chystá survival thriller odehrávající se v kanadské divočině.

Ben Affleck (Liga spravedlnosti) spolu se studiem Universal zadaptují román I Am Still Alive od spisovatelky Kate Alice Marshall. Připravovaný snímek, který bude drnkat na podobnou strunu jako například REVENANT Zmrtvýchvstání, by měla produkovat Affleckova společnost Pearl Street Films, zároveň by si herec měl ve filmu zahrát jednu z hlavních rolí.

V centru dění filmu bude náctiletá dívka Jess, která je po smrti matky donucena nastěhovat se ke svému otci, jehož neviděla více než deset let. Ten totiž žije samotářským životem v odlehlých místech kanadské divočiny. Po dalších tragických událostech, kdy otcova chata lehne popelem, je Jess odkázána jen sama na sebe. V doprovodu svého psa si v nehostinném prostředí divočiny musí obstarávat potravu a bojovat o přežití. A jelikož ví, že smrt jejího otce nebyla nehoda, při životě jí drží také touha po pomstě.

Scénář napíše Lori Evans Taylor, která zatím psala výhradně pro televizi a I Am Still Alive pro ní bude celovečerní debut. Zatím není jasné, jakou roli si Affleck ve snímku zahraje a zda se nepostará i o režii. I kdyby nakonec film jen produkoval, zní survival thriller pod jeho dohledem a s jeho hereckým vkladem jako velmi zajímavá premisa.

Zdroj: Variety

REVENANT Zmrtvýchvstání

16.12.2015 | USA, Kanada, Hong Kong, Tchaj-wan
Dobrodružný, Drama, Thriller, Western
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest