Bumblebee: Naše první dojmy z posledních Transformers

Bumblebee: Naše první dojmy z posledních Transformers | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Transformers poprvé po letech nejsou katastrofální, ale začíná to vypadat, že tahle značka se prostě vyčerpala.

Bumblebee dorazil a mám pro vás dobrou zprávu. Ano, je to jednoznačně nejlepší Transformers film od jedničky z roku 2007. Děj má hlavu a patu, hlavní hrdinka je sympatická, akce přehledná, vtipy vydařené a nechybějí emoce. Zároveň ale film není bez chyby a k tomu nabízí jen opravdu málo čehokoliv nového. Hlavní dějová linka do jisté míry kopíruje první Transformers – Mladá hrdinka dostane svoje první auto, ze kterého se vyklube mazlíček a kamarád. Idylku naruší armáda, která chce mít roboty pod kontrolou, a Decepticoni. V tomhle případě nehrozí okamžitým dobytím světa, ale „jen“ likvidací Autobotů, nicméně žádné velké novum zkrátka z hlediska použitých stavebních bloků neočekávejte.

Kdyby tenhle film přišel před patnácti lety a některé detaily byly dotažené k větší dokonalosti, mohla být ze snímku klasika, i když hodně kopíruje Železného obra či E.T.ho. K tomu si ale ještě připočtěte, že základní koncept Transformerů je už značně okoukaný a filmařům se zatím nedaří přijít na to, co nového by se se značkou dalo podnikat. Zbude vám tak řemeslně vydařený film se sympatickou dvojicí Bumblebee-Hailee Steinfeld, který sám o sobě celkem potěší, ale ne dost natolik, aby ospravedlnil pokračování Transformeří série.

Další dojmy v přiloženém videu:

V roce 1987 najde Bumblebee útočiště na smetišti v malém Californském městečku. Charlie (Hailee Steinfeld) se blíží osmnáctý rok a snaží se najít své místo ve světě, když poškozeného a zraněného Bumblebeeho objeví. Až ho Charlie opraví, velice rychle zjišťuje, že tohle určitě není jen obyčejné žluté auto. Dále hrají Jason Drucker, Abby Quinn, Rachel Crowe, Grazie Dzienny, Ricardo Hoyos a John Cena. Režíruje Travis Knight. Datum premiéry je stanoveno na 21.12. 2018.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest