Hobbs & Shaw: Postava Eizy Gonzalez se představuje

Hobbs & Shaw: Postava Eizy Gonzalez se představuje | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Evropská část natáčení filmu je u konce.

The Rock fanouškům vzkázal, že londýnská část natáčení Hobbse a Shawa je hotová. Po vánoční pauze se štáb přesune na Havaj, kde by mohly vznikat scény s Hobbsovými rodinnými příslušníky. Ještě než ale bylo natáčení přerušeno, představil Dwayne Johnson divákům postavu Eizy Gonzalez. Vidět ji můžete na titulce a Rock o ní řekl, že se jmenuje Madam M a je tak ostrá, že jen co vstoupila na scénu, hned Jasonu Stathamovi takovou lískla, až chytil druhou o zeď. Madam velí jakémusi ženskému komandu. Dále v galerii můžete vidět novou fotku Vanessy Kirby, která ve filmu hraje Stathamovu sestru, a společnou fotku Rocka s Idrisem Elbou, který pro změnu představuje filmového záporáka.

Hobbs & Shaw je spin-off série Rychle a zběsile, který se zaměří na samostatné akční dobrodružství Dwaynea Johnsona a Jasona Stathama. Dále hrají Vanessa Kirby a Idris Elba. Scénář napsal Christopher Morgan, režíruje David Leitch. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 25. 7. 2019.

Zdroje: The Rock, Vanessa Kirby, Idris Elba

Galerie: 4

Hobbs & Shaw: Postava Eizy Gonzalez se představuje | Fandíme filmu Hobbs & Shaw: Postava Eizy Gonzalez se představuje | Fandíme filmu Hobbs & Shaw: Postava Eizy Gonzalez se představuje | Fandíme filmu Hobbs & Shaw: Postava Eizy Gonzalez se představuje | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest