Hobbs and Shaw: První pohled na záporáka Idrise Elbu

Hobbs and Shaw: První pohled na záporáka Idrise Elbu | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Seznamte se s Brixtonem a jeho jednotkou.

Natáčení Hobbse a Shawa pokračuje a je tu první fotka záporáka v podání Idrise Elby. Dříve se o něm mluvilo jako panu Nulovi, teď je označován jako „Brixton“. Brixton údajně nikdy nebyl poražený, má být jedním z nejdrsnějších padouchů celé dosavadní série a má pro hrdiny připravit peklo. Je také označovaný jako „ConsequenceAgent“, tedy jako agent důsledku, či následku, tak uvidíme, zda je jeho příchod nějakou reakcí na něco, co hrdinové udělali v minulosti. Vizuálně Brixtonova jednotka působí stylově. Možná jde o ochrannou bojovou zbroj, možná všichni jezdí na motorkách nebo třeba seskakují z velkých výšek. Každopádně budeme zvědaví, jak tihle pánové působí v akci. Fotku najdete dole v galerii.

Hobbs & Shaw je spin-off série Rychle a zběsile, který se zaměří na samostatné akční dobrodružství Dwaynea Johnsona a Jasona Stathama. Dále hrají Vanessa Kirby a Idris Elba. Scénář napsal Christopher Morgan, režíruje David Leitch. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 25. 7. 2019.

Zdroje: The Rock, Hiram Garcia, Idris Elba

Galerie: 3

Hobbs and Shaw: První pohled na záporáka Idrise Elbu | Fandíme filmu Hobbs and Shaw: První pohled na záporáka Idrise Elbu | Fandíme filmu Hobbs and Shaw: První pohled na záporáka Idrise Elbu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest