Aquaman: Představitelka Mery chce týmovku s Wonder Woman

Aquaman: Představitelka Mery chce týmovku s Wonder Woman | Fandíme filmu
Amber Heard by stála o spin-off.

Aquamana, provází dobré ohlasy, a tak by mohl být přesně tím, co Warner Bros. potřebuje. Jeho filmové universum pokulhává a zasloužilo by si další přírůstek, který by zabodoval. 

Naposledy to byla Wonder Woman, která uspěla jak finančně, tak u recenzentů a Warner Bros. a DC doufají, že se to povede i Aquamanovi

V něm ztvárňuje hlavní ženskou roli Amber Heard. Řeč je o bojovné princezně a kouzelnici Meře. Ta patří k nejvýraznějším ženským postavám od DC. Něco podobného platí i pro Wonder Woman. A právě společný film s ní by ráda viděla Amber Heard:

"Opravdu ráda bych se dala dohromady s Wonder Woman. Bylo by to drsňácké duo. Bojuji za spin-off... Spin-off Mery a Wonder Woman. Jděte do toho, Warner Bros."

Nic takového není zatím v plánu, ale úplně nepředstavitelné, že by k tomu mohlo v budoucnu dojít. Po úspěchu Wonder Woman nemají Warner Bros. problém vyvíjet filmy s ženskými postavami (jen Harley Quinn jich má mít asi milion) a pokud zaboduje Aquaman, tak by z komerčního pohledu třeba opravdu nebyl špatný krok přemýšlet o spin-offu Wonder Woman a Mery.

Zdroj: THR

Wonder Woman

25.05.2017 | USA
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest