Creed 2: Dolph Lundgren nechtěl ve filmu mluvit rusky

Creed 2: Dolph Lundgren nechtěl ve filmu mluvit rusky | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Není divu, je to Švéd.

Ústřední padouch z Rockyho IV, Ivan Drago, se vrátil na scénu ve filmu Creed 2. Opět ho samozřejmě ztvárnil švédský svalovec Dolph Lundgren, ale ten si trošku zahrál na primadonu a měl jednu podmínku, která se týkala jeho účasti na boxerském dramatu:

"Jak už jsem řekl předtím, bylo to méně dialogů v ruštině, protože mě to málem odrovnalo. Natáčení v noci, jedna nebo dvoustránková scéna v Rusku a já na to, 'Já jsem ze Švédska.' ...Ale kromě toho jsem zbožňoval práci s tímto chlapíkem. Samozřejmě bych se Stallonem rád pracoval znovu. Je to můj dobrý kamarád a mentor a v mnoha ohledech génius."

Netřeba asi připomínat, že v Rockym IV ztvárnil Lundgren sovětskou bojovou mašinu, nicméně jak už bylo zmíněno, pochází ze Švédska, tedy ruština není jeho rodným jazykem a bylo pro něj náročné natáčet scény, ve kterých právě tak mluvil. Ve čtvrtém Rockym naštěstí neměl až tolik dialogů, ale i tak se s tím pral a s účastí na Creedovi 2 souhlasil pod podmínkou, že tam nebude velké množství rozhovorů v ruštině. Úplně se tomu nevyhnul, ale nakonec to on a představitel Victora Draga Florian Munteanu zvládli, přestože ani jeden nepochází z Ruska (Florian je Rumun). 

Život Adonise Creeda se výrazně zkomplikoval. Vedle řešení osobních závazků trénuje na svůj příští velký zápas a při tom jej čeká životní výzva. Postaví se proti oponentovi s vazbou na minulost jeho rodiny, což očekávaný zápas v ringu jen vyhrotí. Rocky Balboa je po celou dobu s ním, Rocky a Adonis se bok po boku postaví svému společnému odkazu, budou přemýšlet o tom, za co vlastně stojí bojovat a uvědomí si, že nic není důležitější než rodina. Creed II se vrací k úplným základům. Je o znovuobjevení toho, co z vás dělá šampiona a připomínkou, že ať už se vydáte kamkoliv, minulosti neutečete.

V hlavních rolích hrají Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Florian Munteanu, Phylicia Rashad, Wood Harris a Andre Ward. Scénář napsali společně Stallone a Cheo Hodari Coker, produkuje Ryan Coogler, režíruje Steven Caple Jr. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 22.11. 2018.

Zdroj: CinemaBlend

Galerie: 2

Creed 2: Dolph Lundgren nechtěl ve filmu mluvit rusky | Fandíme filmu Creed 2: Dolph Lundgren nechtěl ve filmu mluvit rusky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest