Black Widow: Kolik Scarlett Johansson dostane zaplaceno

Black Widow: Kolik Scarlett Johansson dostane zaplaceno | Fandíme filmu
Černá vdova na poli platů dorovnává svoje pánské kolegy.

V dobách svých začátků Marvel na hercích dost šetři. Rizikový Robert Downey Jr. dostal za Iron Mana půl milionu, Scarlett Johansson za roli v prvních Avengers něco přes milion. V té době už nicméně Robert Downey dostával milionů desítky. Na jeho úroveň se u Marvelu nevyšplhá asi nikdo z kolegů, nicméně jmenovitě Johansson si může pochvalovat, že za chystanou sólovku Black Widow dostane stejně, jako dostali za poslední sólovky Chris Hemsworth a Chris Evans. Platová rovnoměrnost rozhodně přitom není v Hollywoodu pravidlem.

O jaké částce se konkrétně bavíme? O 15 milionech dolarů. Uvádí to Hollywood Reporter, který nedodává, zda na Scarlett čekají i procenta ze zisku (u největších hvězd to u Marvelu bývá zvykem). Marvel částku rozporuje, nicméně studio nikdy neodhaluje podrobnosti smluv s jednotlivými zaměstnanci. Částka může působit astronomicky, nicméně Marvel počítá s mnohasetmilionovými tržbami, takže se to vyplatí.

Scénář filmu napsala Jac Schaeffer. Režíruje Cate Shortland. Oficiální podrobnosti o zápletce samostatného příběhu Black Widows známé nejsou. Obecně se předpokládá, že natáčení by mohlo začít příští rok.

Zdroj: THR

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest