Apostle: Nová upoutávka znepokojivě leze pod kůži

Apostle: Nová upoutávka znepokojivě leze pod kůži | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
...pokud vám tedy nějaká kůže po setkání s náboženským kultem zůstane.

Nový film od Garetha Evanse (režisér Raidu 1 a 2) dorazí už v pátek na platformu Netflix. Na novinku Apostle upozorňuje krátká upoutávka, která i na relativně limitované ploše dovede znepokojivě zalézt pod kůži. Rychlý sled střihů ukazuje, že na ostrově ovládaném náboženským kultem nečeká navzdory oficiální propagandě nic moc dobrého. Fanatismus oveček nezná hranic, a tak kdo má tu smůlu, nemusí přečkat návštěvu místní komunity v jednom kuse. Pokud jste ještě neviděli delší trailer, najdete ho tady.

Londýn 1905. Zázračný synek, Thomas Richardson (Dan Stevens) se vrací domů a zjišťuje, že jeho sestru unesl náboženský kult a žádá výkupné. Thomas je rozhodnutý sestru zachránit za každou cenu. Cestuje tedy na idylický ostrov, kde kult sídlí, pod vedením charismatického proroka Malcolma (Michael Sheen). Jak Thomas proniká do ostrovní komunity, tak zjišťuje, že pevninská korupce, před kterou kult na ostrov uprchl, stejně nakonec našla cestu do jeho hierarchie. Odhaluje také tajemství daleko temnější, než si vůbec dokázal představit. Scenárista a režisér Gareth Evans připravil okultní bajku, kde jen zlověstná pravda je děsivější než šílenství.

Galerie: 5

Apostle: Nová upoutávka znepokojivě leze pod kůži | Fandíme filmu Apostle: Nová upoutávka znepokojivě leze pod kůži | Fandíme filmu Apostle: Nová upoutávka znepokojivě leze pod kůži | Fandíme filmu Apostle: Nová upoutávka znepokojivě leze pod kůži | Fandíme filmu Apostle: Nová upoutávka znepokojivě leze pod kůži | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest