John Henry and the Statesmen: Také The Rock jde na Netflix

John Henry and the Statesmen: Také The Rock jde na Netflix | Fandíme filmu
Dwayne Johnson ztvární hrdinného železničního dělníka.

V Dědictví Bohouš říká: „A teď si vás koupím všechny“. Něco podobného nejspíš říká Nentflix. Ten se nejprve stal jedním z hegemonů na seriálovém poli, postupně zlepšoval svou filmovou nabídku a nakonec se začaly objevovat spolupráce se skutečně významnými filmovými osobnostmi. Projekty pro Netflix už připravovali či připravují Adam Sandler, Will Smith, Michael Bay, Martin Scorsese, Paul Greengrass a mnozí další. Teď se do řady přidává také Dwayne The Rock Johnson.

Ten v Hollywoodu dražil svůj příští projekt a Netflix nabídl nejvíc. Film se jmenuje John Henry and the Statesman. Pojednávat bude o životě Johna Henryho, folklórního hrdiny, který podle lidové slovesnosti byl tak silný, že při práci na železnici dokázal pouze s kladivem v ruce porazit v závodě parní stroj na zatloukání hřebů. Za svoje vítězství zaplatil životem, když mu na vítězné rovince prasklo srdce. Podrobnosti o filmu prozatím neznáme, nicméně režírovat má Jake Kasdan, režisér Jumanji: Vítejte v džungli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WHEN THE MAN COMES AROUND. Inspired to bring to life one of my childhood heroes, John Henry, in JOHN HENRY & THE STATESMEN. In this movie, I’ll lead an ensemble of the most popular folklore figures and legends from different cultures around the world. @NETFLIX is the perfect partner & platform to bring these global folklore icons to life. The NETFLIX brand speaks directly to our @sevenbucksprod ethos of being bold, ambitious and game changing - and most importantly, always thinking “Audience first” in homes all around the world. The legend of JOHN HENRY’S strength, endurance, dignity and cultural pride was instilled in my DNA at a very young age. My dad would sing “Big John” to me every time he would put me to bed. At bedtime most children get loving nursery rhyme songs — I got this/ Every mornin’ at the mine, you could see him arrive. He stood 6 foot 6 and weighed 245. Kind of broad at the shoulder and narrow at the hip. And everybody knew you didn’t give no lip to Big John. Big John. Big Bad John. Directing this big ol’ tentpole is the talented and passionate, Jake Kasdan. Jake and I found nice success together in a little movie called, JUMANJI. Gonna be a lot of fun bringing these legends to life. My childhood hero. The steel driving man and his disruptive band of international folklore legends. JOHN HENRY & THE STATESMEN @sevenbucksprod @danygarciaco @hhgarcia41 @flynnpictureco @NETFLIX

Příspěvek sdílený therock (@therock),

Galerie: 1

John Henry and the Statesmen: Také The Rock jde na Netflix | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest