Bodied: Rapperský battle vzbudil poprask. Jsou tu trailery

Bodied: Rapperský battle vzbudil poprask. Jsou tu trailery | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Eminem produkované komediální drama o souboji slov se představuje.

Snímek Bodied už delší dobu provázejí z různých festivalů pozitivní ohlasy. Mluví se o chytré satiře, o filmu, který ukazuje sílu slova v plné kráse a nebojí se být urážlivý. Protagonistou snímku je student Adam Merkin, který se omylem stane battle rapperem a jeho nečekaný úspěch vyvolá rozhořčení na mnoha frontách.

Snímek produkoval Eminem a režíroval Joseph Khan, známý především jako režisér hudebních videoklipů. Jeho zkušenost je ostatně vidět v přiložených trailerech, které srší nenechavou energií a jsou hodně vizuální, i když je patrné, že snímek neměl nijak oslnivý rozpočet. V hlavní roli vystupuje Calum Worthy (American Vandal), obecně ale snímek nemá příliš známé obsazení. Příznivci rapu by mohli znát battle rappery Dizastera, Dumbfoundeda, Hollow Da Dona nebo Charlamagne The Goda.

Vedle Eminema produkoval guru guerillových projektů Adi Shankar (Dredd, kraťasy jako Punisher, Venom…). Pro ty, které snímek zaujal, je pozitivní zprávou, že už 28.11. jde na Youtube Premium.

Galerie: 5

Bodied: Rapperský battle vzbudil poprask. Jsou tu trailery | Fandíme filmu Bodied: Rapperský battle vzbudil poprask. Jsou tu trailery | Fandíme filmu Bodied: Rapperský battle vzbudil poprask. Jsou tu trailery | Fandíme filmu Bodied: Rapperský battle vzbudil poprask. Jsou tu trailery | Fandíme filmu Bodied: Rapperský battle vzbudil poprask. Jsou tu trailery | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest