Smrtelné stroje se na nás valí s druhým trailerem

Smrtelné stroje se na nás valí s druhým trailerem | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Pojízdná města na kolečkách se nezastaví před ničím. Stejně tomu také je u hlavní hrdinky při vykonání pomsty.

Není pochyb o tom, že Smrtelné stroje jsou dalším filmem, kterému bude pro jeho pompéznost slušet velké plátno. Trailery ten dojem umí prodat naprosto s přehledem. Zahalená hrdinka si jde v postapokalyptické steampunkové éře tvrdě za osobním pomstou, ale bude to záviset i na ní, aby nás přesvědčila, že jí máme fandit. Celý ten koncept fungování světa mi přijde zajímavý a podařilo se mu podnítit mojí zvědavost, díky čemuž mě snímek hodně láká a bez přemlouvání přistoupím na tohle dobrodružství. Otázkou je, jestli se režisérovi tenhle mohutný kolos podařilo ukočírovat nejen na poli vizuální stránky, ale také na těch ostatních, protože tam kdyby došla pára, tak by se celá podívaná mohla ošklivě zadřít.  

Tisíce let po tom, co civilizaci zničila kataklyzmická událost, se lidstvo přizpůsobilo a naučilo se žít novým způsobem. Po Zemi přejíždějí obří pojízdná města a nelítostně loví menší „trakční“ města. Tom Natsworthy (Robert Sheehan) žije v Dolním stupni velkého trakčního města Londýn. Když se však jeho osud zkříží s osudem nebezpečné uprchlice Hester Shaw (Hera Hilmar), je nucený bojovat o vlastní přežití. Oba jsou úplně jiní a za normálních okolností by se nikdy nepotkali. Teď však musí najít cestu, jak spolupracovat. Společně mají možnost změnit chod dějin.

Smrtelné stroje

14.12.2018 | USA
Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 5

Smrtelné stroje se na nás valí s druhým trailerem | Fandíme filmu Smrtelné stroje se na nás valí s druhým trailerem | Fandíme filmu Smrtelné stroje se na nás valí s druhým trailerem | Fandíme filmu Smrtelné stroje se na nás valí s druhým trailerem | Fandíme filmu Smrtelné stroje se na nás valí s druhým trailerem | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest