Smrtelné stroje: Seznamte se s postavami v krátkých filmech o filmu

Smrtelné stroje: Seznamte se s postavami v krátkých filmech o filmu | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
K tomu plakáty s hlavní postavou.

Smrtelné stroje se za dva měsíce přiřítí do kin a my tak budeme vědět, jak tahle dobrodružná sci-fi z dílny Petera Jacksona vlastně dopadne. Jelikož se datum premiéry blíží, dává o sobě film vědět dvojicí plakátů s hlavní hrdinkou Hester Shaw, která se nám maličko poodhalí v níže přiloženém videu, ještě společně s dalšími třemi postavami. 

Tisíce let po tom, co civilizaci zničila kataklyzmická událost, se lidstvo přizpůsobilo a naučilo se žít novým způsobem. Po Zemi přejíždějí obří pojízdná města a nelítostně loví menší „trakční“ města. Tom Natsworthy (Robert Sheehan) žije v Dolním stupni velkého trakčního města Londýn. Když se však jeho osud zkříží s osudem nebezpečné uprchlice Hester Shaw (Hera Hilmar), je nucený bojovat o vlastní přežití. Oba jsou úplně jiní a za normálních okolností by se nikdy nepotkali. Teď však musí najít cestu, jak spolupracovat. Společně mají možnost změnit chod dějin. 

Zdroj: Geek Tyrant

Smrtelné stroje

14.12.2018 | USA
Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 3

Smrtelné stroje: Seznamte se s postavami v krátkých filmech o filmu | Fandíme filmu Smrtelné stroje: Seznamte se s postavami v krátkých filmech o filmu | Fandíme filmu Smrtelné stroje: Seznamte se s postavami v krátkých filmech o filmu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest