Gretel and Hansel: Jeníček s Mařenkou se dočkají dalšího filmu

Gretel and Hansel: Jeníček s Mařenkou se dočkají dalšího filmu | Fandíme filmu
Sophia Lillis z hororu To si zažije další setkání se zlem.

Koho by napadlo, že zrovna Jeníček s Mařenkou dají v poměrně krátké době vzniknout hned dvěma celovečerním filmům. Zdánlivě jednoduchá pohádka vypráví o dětech, které se ztratí v lese, upadnou do spárů zlé ježibaby a jen o vlásek uniknou díky vlastnímu důvtipu smrti. O moc víc v ní nenajdeme. Přesto v roce 2013 inspiroval tenhle triviální příběh akční komedii Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic s Jeremym Rennerem a Gemmou Arterton, a teď nás čeká další kousek.

Novinka se má jmenovat jednoduše Gretel and Hansel (Mařenka a Jeníček) a má se jednat o temný thriller zasazený do dávných časů, do daleké pohádkové země Tam mladá venkovská dívka zajde se svým malým bratříčkem do lesa, v zoufalé snaze najít tam něco k snědku, nebo alespoň práci. Místo toho v temném hvozdu narazí na nexus strašlivého zla.

Hlavní roli dostala Sophia Lillis, kterou můžete znát jako Beverly Marsh z hororu To nebo jako mladší já Amy Adams z Ostrých předmětů. Režíruje Oz Perkins, syn Anthonyho Perkinse (Norman Bates z Psycha), který má za sebou zatím dva nepříliš známé a nepříliš dobře hodnocené horory. Scénář napsal společně s Robem Hayesem. Natáčet se začne během podzimu v Irsku.

Zdroj: THR

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest