Halloween: Poslechněte si Carpenterův hudební motiv

Halloween: Poslechněte si Carpenterův hudební motiv | Fandíme filmu Zobrazit další 3 obrázky
Celá skladba "The Shape Returns" k poslechu.

Halloween režiséra Davida Gordona Greena měl nedávno premiéru na festivalu v Torontu a sklidil tam vesměs pozitivní ohlasy. Momentálně server RottenTomatoes registruje 35 pozitivních recenzí z celkových 42, při průměrném ratingu 7.2/10. To jsou opravdu hodně solidní čísla, která napovídají, že se návrat Michaela Myerse až nečekaně podařil. K úspěchu zřejmě nemalou měrou přispěl i John Carpenter, legendární tvůrce původního Halloweenu, když se podílel na hudební složce a rovněž s tvůrci konzultoval film jako celek. Hudbu skládal společně s Codym Carpenterem a Danielem Daviesem, přičemž předkládaná skladba, nazvaná The Shape Return, má všechny předpoklady perfektně zapadnout do Myersova návratu. Z prvních reakcí se zdá, že Green a spoluscenárista Danny McBride se k sequelu postavili tím správným způsobem, když vysekli poctu originálu, ale přitom se nebáli příběh někam posunout, aniž by nějak zpochybnili události Carpenterova prvního dílu. Halloween dorazí do českých kin 18. října 2018 a v hlavních rolích se představí Jamie Lee Curtis a Judy Greer.

V roce 1978 Laurie Strode přežila střet s Michaelem Myersem, maskovanou postavou, která během halloweenské noci zabila její přátele a terorizovala městečko Haddonfield ve státě Illinois. Myers byl později postřelen, dopaden a umístěn do státní nemocnice Smith’s Grove. Čtyřicet let Laurie pronásledovaly vzpomínky na strašlivou událost a teď je Myers zpátky. Během Halloweenu při rutinním transferu uprchl a zanechává za sebou hordy mrtvých. Laurie absolvovala léta tréninku přežití, a tak je tentokrát připravená bránit sebe, svou dceru Karen a vnučku Allyson, teenagerku, která si oddělená od rodiny užívá halloweenského veselí.

Galerie: 4

Halloween: Poslechněte si Carpenterův hudební motiv | Fandíme filmu Halloween: Poslechněte si Carpenterův hudební motiv | Fandíme filmu Halloween: Poslechněte si Carpenterův hudební motiv | Fandíme filmu Halloween: Poslechněte si Carpenterův hudební motiv | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest